şükela:  tümü | bugün soru sor
  • mediakraft adlı oluşumun youtube'da oyun üzerine yayın yapan oyundelisi adlı kanalın sorumlusudur. sağlam fps oyuncusudur. hayatı kaliteli yaşamaya çalışan komik, eğlenceli, neşeli, alçak gönüllü bir adam. ayrıca yakışıklıdır da.

atari salonunda tanıştığınız kankanız gibidir. hani iki kanka almışsınız playstation 1' i, açmışsınız silent hill 1' i sabahlara kadar heyecanlı heyecanlı oynuyorsunuz. işte öyle bir tat veriyor.
  • arada can sıkıntısından gta 5 videolarını izlediğim kişidir kendileri.oyun esnasında anlatımı gerçekten çok başarılı insanı hiç sıkmıyor.geyiği de iyi bir arkadaş.kendisini izlettiriyor kısacası.naçizane olarak kendisini tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

link de vereyim tam olsun;

http://www.youtube.com/watch?v=grkrb2kw6je

ben şu an bu bölümü izliyorum,kafanıza göre sağ taraftan istediğiniz bölümü seçebilirsiniz ya da bölüm numaralarının yerine 1. bölüm yazıp aratarak en baştan başlayabilirsiniz.gerçekten çok başarılı bir inceleme/tam çözüm olmuş.
  • turuncu levye sitesinde ayrılmış yayıncı. kendisi için hayırlı olması dileğiyle. twitter hesabından yeni bir ekip ile anlaştığını yeni yıldan itibaren devam edeceğini duyurdu. gta5'i seninle sevdik.
  • turuncu levye' den ayrılmış olan editördür artık. allah yolunu açık etsin çok başarılı buluyorum kendisini.
  • kendi oyun kanalı oyun delisini açmış zat. umarım başarılı olur.
    oyun delisi

düzeltme: kendi kanalı değil mediakraft'ın kanallarından biriymiş oyun delisi. awesomocracy e uyarı için teşekkürler.
  • videolarında yaptığı ingilizce simultane çevirileri şu şekildedir;

"my name is obama, ı stand here today humbled by the task before us, grateful for the trust you have bestowed, mindful of the sacrifices borne by our ancestors."

- evet, benim adım obama diyor.

ayrıca yaptığı esprilerden sonra, "ehe hehehe hehehe hehehehe heh" şeklinde gülüyor.

bunların dışında izlemesi keyifli bir oyuncudur, gta soygun serisi eğlencelidir.
  • bazen kendim oyun oynamak yerine youtube'dan videolarını açıp izlediğim über insan.
  • çok pozitif bir insan. iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum, kendisini izlemek zevkli. oyun delisi kanalıyla gayet de başarılı işler çıkarıyor bu abimiz; başarılarının devamını diliyorum.
  • çok tatlı bir oyun delisidir.

youtube'daki videolarda cezalı oyunlar oynar. böcekte yediği olur.
  • yildiz teknik metalurji malzeme muhendisligi siralarinda gormuslugum vardir kendisini.