şükela:  tümü | bugün
  • polisiye gerilim tarzda kitaplar yazan bir hanımdır. kitapları fantaziye kaçmadan olabilirliği gayet yüksek olayları ele aldığından ötürü insanı strese sokabilir.
    gece günahları
    günah kadar suçlu
    kapalı kutu
    kuryeyi öldür kitaplarını yazmıştır.
    kitaplarda gerilim ve polisiye türünün en klişe noktaları bol bol kullanılmış..
  • ben gibi polisiye gerilim hastası bu yolların ustası birini bile sıkabilen, bayabilen bayııık, reziiiil bir yazar. nerde klişe bunda. bir diğeri de lisa gardner zaten.
    dur biraz da ona dalayım gideyim de.
  • polisiye tarzda roman yazan yazar. ilk kez prior bad acts adlı romanını okumuştum, fena değildi. evet biraz klişeydi ama akıp gidiyordu. dur bir kitabını daha alayım dedim, gittim a thin dark line kitabını okumaya başladım. iki kitabın konusu o kadar birbirine yakın ki, sanki aynı romanı okuyorum hissi verdi. sanıyorum konu bulmakta sıkıntı çekiyor.
  • bu akşam* ekspres otobüste yanıma oturan kızın okuduğu yazar. psikopat adlı kitap vardı kızın elinde. ben de söz konusu yazarın birkaç kitabını okudum ama psikopat'ı okumadım. öyle işte.
  • polisiye-gerilim tarzı yazarı görmesek kendini polisiye-gerilim tarzı yazarı diye yutturacak kişi
  • oak knol serisine devam etmesini istediğim yazar .
  • sosyoloji ve müzikoloji literatürü içinde boğulurken arada değişiklik olur düşüncesiyle okuyayım diyerek bilmeden kendimi soktuğum cenderenin sahibi yazar.

gerilim desen değil, polisiye ııh..

(bkz: bok ettin bayan)