• az önce spotydl geldi aklıma. buradan indireyim belki düzelmiştir dedim. daha derken downloader indi. inatla downloader yardımıyla kurayım, belki adam akıllı indirip kurar dedim. kurulumda inatla özeli seçip anasayfamı değiştirmesine izin vermedim. kimi sikiyosunuz lan siz deyip güldüm, gülerken de ağzıma bi üzüm attım. daha üzümü ısırıp tırtlatmadan masaüstümde 3-5 tane kısayol gördüm. bunlar ne lan derken regclean pro taramaya başladı. bir yandan onu sonlandırıp diğer yandan kurulan diğer programları kaldırayım dedim. 40 kere sordu emin misiniz diye. lan kurulurken hiç sormadınız eminim tabi amına koyim dedim ve sildim. o ara browser mrowser hepsi kapandı.

allah sunucularına ateşler salsın.
  • v9'u pc'lere musallat ederek, türkiye'de gözden yavaş yavaş düşmeye başlayan site.
  • herhangi bir program indirmek istediğinizde yanında mutlaka saçma sapan ek programlar yükletmeye çalışan. her program için kendilerine özel setup oluşturmuş program indirme sitesi.
  • ayıp eden site. gereksizce indirme programı indiriyoruz program indirmek için. üstüne üstlük homepage.com.tr gibi bir şey de yüklemeye çalışıyor, üstüne üstlük yüklemeye çalıştığınız programda da hata veriyor. yani en nihayetinde hiçbir işe yaramayan site. reklam amacı güden sitelerden zaten iyi niyet beklemek tesadüf olur.
  • ilk açıldığı zamanlar korsan mp3 indirilen siteydi.

https://web.archive.org/….tamindir.com/topmusic.asp
  • türkiye'de en çok hit alan 108. web sitesidir.

http://www.alexa.com/siteinfo/tamindir.com

edit: 63. olmuşlar. *
  • indirilen her programla birlikte çaktırmadan yandex toolbar kurmaya çalışmasıyla hayatımın geri kalanında karşıma çıkmamasını dilediğim.
  • 2004 yılında açılan bir indirme sitesidir. bu siteyi bugün yer aldığı noktaya getirense emektar editörleridir.
    oyunkolu.com, cdsiparis.com, resimlihaber.com, tamvakti.com siteleri de bu sitenin sahibine aittir. bütün bu siteleri cnt bilişim teknolojisi tic. ltd. isimli şahsi şirketine aittir.
  • hinlik kurnazlık sınırı olmadığını bana bugün bir daha göstermiş internet sitesi. yabancidiziizle.comu açtığınızda sanki tarayıcı uyarı veriyormuş gibi "flash player indirmeniz gerekiyor" yazısı çıkıyor, ama görüyorsunuz ki aslında tarayıcı uyarısı değil, tamindir.com'a yönlendirilmiş bir link.
  • iğrenç. aklısıra indirme aracısı sunarak insanların bilgisayarına sarkmaya çalışıyor. tam türk kafası.

tek iyi alternatifi için: gezginler
hesabın var mı? giriş yap