• turk balet
  • tan istanbul universitesi konservatuarinda bale bolumune girdiginde ben yaslarda idi(sonradan yaslandi) kendisine ilk bakista gicik olmustum, sumuklu sunepe kaypak cocugun tekiydi. tam bir ingiliz casuasiydi. der aralari aglar, araya kacan tayti sebebiyle olusan pisige pudra surdurecek kadar ufalir kuculurdu ogretmenlerin karsisinda.dame ninette de valoisin 58 yilindan beri gunden gune guclenerek gelistirdigi bale ekolunun tam ortasina dusmus olmasi onun icin sans turk balesi icin sanssizlikti. de valois in kendi kendini yoneten koreografisini yonetmenligini isigini kendi yapabilen bir bale arzusu bu iblis yuzunden yerin dibine gecti.

hocamiz niat savgan bununla ugrasirken omrunden takvim yapragi gibi gun soktu, farit gifanov uc kez istifasini verdi. ama baglantilari gucluydu tutundu, ben ise boyle kokusmus bir kurumda kalmaktansa serefimle su topu yapmayi sectim.cok da iyi ettim, hocalarim da zaten kisa sure zarfinda izmir e tayinlerini isteyip kactilar.
  • ikinci bahar dizisindeki timoty rolünü; en iyi neden oynayabilecek olduğunu biri bizi gozetliyor finallerindeki konusma özürüyle anladıgım, duygu dikmenoglunu mundar etmis sahsiyet.
  • bbg'de haftanın birincisi olsaydım ilk eleyecegim kisi.
  • bbg yarışma programında yanında diğer kız (bkz: ahu yağtu) varken hiç konuşamayan, öykü serter gelince azcık açılan balet sunucu.
  • biri bizi gozetliyor'da oylama sonucu eray 6 puan ondeyken, ve bu sonucun degismeyecegi (eray sonuncu melih birinci olsa bile) kesinken hala "evet heyecan son bolgemize tasiniyor, bu yarsimada her an her sey olabilir" modeli heyecan pompalayan balet, sunucu, oyuncu...
  • gördüğünüz gibi herşey gülpembe değil diyerek ilahi tan dedirten şahıs
  • yarışmayı sunmasının nedeni: dans okulu icin para gerekliymiş, o da once dizide oynamış dizi bitince de yarışma sunmaya başlamış. yarışma bitince bakalım ne yapıcak merakla bekliyoruz. şamdana soyunursa hic sasırmıyacam.
  • saclari surekli yataktan kalkmi$ gibi duran insan.
  • konusmasi dinlenildiginde sac bas yolduran kisi.
hesabın var mı? giriş yap