şükela:  tümü | bugün
85 entry daha
  • bir zamanlar kullandığım ve çok güzel arkadaşlıklar edindiğim bir uygulama.
    sanırım cinsiyetim kadın olduğu ve gerçek fotoğrafımı yüklediğim için de hemen kabul almıştım.

sadece ingilizce öğrenmek değil amaç; politika, müzik, ülkelerin kültürleri hakkında muhabbetler etmek çok keyifli oluyor.

ispanya, meksika, brezilya, ermenistan, israil, pakistan, ingiltere gibi pek çok ülkeden insanla yazıştım.
    sadece ermenileri biraz psikopat buldum. türkiye'nin doğu illerine "batı ermenistan" diyorlar ve kendilerinin olduğuna inanıyorlar, ilginçti ama yine de günlük hayatta belki asla diyalog kuramayacağınız kişilerle muhabbet etmek çok güzel.

bağlama çalmayı öğrenmeye çalışan dindar bir yahudi ile tanıştım mesela. adam ali ekber çiçek'ten girdi neşet ertaş'tan çıktı. ibrahim tatlıses ile büyümüş falan.
    hiç tahmin etmeyeceğiniz kadar güzel diyaloglara girebilirsiniz, sene içerisinde vaktim olmadığından uygulamayı sildim ama kesinlikle tekrar indireceğim.
    çünkü mesele sadece dil geliştirmek değil; farklı kültürleri tanımak ve ilgilenmek. bu konuda sohbetler sizi tatmin ediyorsa muhakkak çok keyif alacaksınız.
1 entry daha