şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: erzincan ordu evinde kediye işkence eden asker)

bu yaratığın adı buymuş arkadaşlar. erzincan barosu konuyu takip ediyorlar müdahil olmuşlar soruşturmaya.

erzincandaki arkadaşlarımla görüştüm. zaten sosyal medyadan da organize olmuşlar. hak ettiği muameleyi yapacaklar gördükleri yerde.

edit: linki kaldırdım.
  • zavallı bir kediye işkence ettiği iddia edilen yaratık.

edit: iddialar kesinleşirse bu entry coşacaktır.

edit2: muhtemelen iddialar doğru. bakın nefret suçu işlemek istemiyorum ama bu tip topluma son derece zararlı insanların gerçekten aramızda dolaşmaya hakkı yok. bu tip yaratıklar bence açlık oyunları gibi bir televizyon programına gönderilmeli. hepsi birbirini öldürene kadar zevkle izleriz. hem reytingler de tavan yapar. kazanılan para da hayvan hakları ya da mehmetçik gibi derneklere paylaştırılır.

bu tip insanlar toplumun kanseridir. nasıl ki bir kanser hastasını iyileştirmek için kanser hücrelerini yok ediyorsak, toplumu iyileştirmek için de bu tip insanları tamamen yok etmemiz gerekir.
  • erzincan'da bir kediye işkence yaparak öldüren er olduğu konuşulan kişi. sosyal medya'da da maşallahı var hiç iz bırakmamış. pek tabi diğer sözlükçüler bulursa buraya ekleyelim.

sağlam bir ifşayı hakkediyor!
  • cezasını çekmesi gereken kişi.
  • beli kırılarak, acı çektiğinde ise tekmelenerek öldürülmesi gereken kişidir.

skerim insanlığınızı. ulan bu adamdan hayır mı gelecek sanıyorsunuz? şu an pişman mı sanıyorsunuz? büyük ihtimalle polis arkadaşlarıyla çay içiyordur.

idam edelim gitsin. cb rte seçim sırasında meydanlarda 'idam gelsin' diyebiliyorsa ben de fikrimi açıklayabilirim.

insanlık öğretilmez. idam edelim gitsin.
  • hayalarınla şimdiden vedalaşsan iyi olur.
  • zehirli iğneyle itlaf edilmesi gereken zararlı organizma.
  • ben seni bulmadan sen beni bul demiştim sosyopat kedi katili.

gelişmeleri iştahla aktaracağım.
  • caydırıcı ceza almadıktan sonra hiçbir şey olmayacak ruh hastasıdır. bu milad olsun lütfen artık bir yasa çıkarın, içimiz kan ağlıyor. insan öldürmekle hayvan öldürmek arasında ne fark vardır? bugün kedi öldüren yarın insan öldürür. vicdan sahibi vekillerimize sesleniyorum.
  • adının unutulmaması ve yüzünün ifşa edilmesi gereken canlı.