şükela:  tümü | bugün
  • beli kırılarak, acı çektiğinde ise tekmelenerek öldürülmesi gereken kişidir.

skerim insanlığınızı. ulan bu adamdan hayır mı gelecek sanıyorsunuz? şu an pişman mı sanıyorsunuz? büyük ihtimalle polis arkadaşlarıyla çay içiyordur.

idam edelim gitsin. cb rte seçim sırasında meydanlarda 'idam gelsin' diyebiliyorsa ben de fikrimi açıklayabilirim.

insanlık öğretilmez. idam edelim gitsin.
  • ben seni bulmadan sen beni bul demiştim sosyopat kedi katili.

gelişmeleri iştahla aktaracağım.
  • (bkz: erzincan ordu evinde kediye işkence eden asker)

bu yaratığın adı buymuş arkadaşlar. erzincan barosu konuyu takip ediyorlar müdahil olmuşlar soruşturmaya.

erzincandaki arkadaşlarımla görüştüm. zaten sosyal medyadan da organize olmuşlar. hak ettiği muameleyi yapacaklar gördükleri yerde.

edit: linki kaldırdım.
  • (bkz: aranızda bu adamın gerçekten er olduğuna inanan var mı)

subay orduevinin kapısında hem de o kılıkta o şekilde bu hareketleri gerçekten yapabilecek bir erin olabileceğine askerlik yapmış ya da uzaktan yakından küçücük bir bağlantısı olan kimse ama hiç kimse inanmaz... daha tatmin edici açıklamalar kesinlikle yapılmalıdır.

edit: 220 promil alkollü olduğu da açıklanmış. 1,5 üzerindeki alkol ayakta durma, yürüme ve konuşmada güçlük çekme, denge ve koordinasyonun kaybedilmesi, belirgin olarak sarhoşluk hali yaratırken 2 promil ve üzeri ağrı ve diğer fiziksel duyumların azalması, ağlama ve gülme arasında gidip gelmek gibi belirgin duygusal tutarsızlıklara yol açmakta. bu adam çarşı izninden nasıl bu halde bu kadar rahat içeri girebildi. kimse bakmadı mı görmedi mi yoksa bizim kurallarıyla ve disiplini ile bildiğimiz askerlik camiası da bitti mi?

kaynak: http://www.trafik.gov.tr/…falar/alkolluarackul.aspx
  • bir çocuklara, bir de hayvanlara karşı uygulanan şiddeti içim almıyor, kaldıramıyorum, duydukça kahroluyorum. kendini savunamayan her canlı için geçerli bu; kadınlar, engelli vatandaşlar, ağaçlar ve daha nicesi işte...

sikerim hümanizmasını, duyarını!.. insanlık denen şeyden nasibini almamışa, ona uygun davranmak gerekir.

gebersin!.. en ufak bir acıma belirtisi gösterirsem şerefsizim!..
  • katildir. katil dışında hiç bir sıfata sahip olamayacaktır. dostları (bkz: ufuk günaydın) ve (bkz: can aksoy) ile birlikte cehennemde cayır cayır yanmasını diliyorum.
  • ben kedim sehpadan atlayınca canı yandı mı diye üzülüyorum . onu telaşlandırdı diye oğluma kızıyorum. demire vura vura belini kırdı hayvanın . allahım seni en kötü ateşi ile yaksın. yaşattıklarını yaşa inşallah.
  • ifşa edilmesi, bilmiyorum mümkün mü ama sicilinde; işlediği suçun ayrıntılarıyla yer alması gereken cani, haysiyet yoksunu mahlûk.

hayatı boyunca karşısına bu ahlâksızca hareketi çıkmalı.

tabii ayrıca ve öncelikle de cezaevinde çürümelidir.

ekleme: düşündükçe çıldırıyorum. soğuk bir mart ayında ölmek üzereyken ufacık bir canı aldık evimize. ısıttık, biberonla besledik, hatta kendi tuvaletini yapamıyordu, pamuk ıslatıp yapmasını sağladık. bir keresinde kriz geçirmişti, evde kardeşim vardı, telefonla arayınca katıldığımız düğünden erkenden çıkıp eve basa basa gidip veterinere yetiştirmiştik. ailemizin kızı oldu hâlâ evde takılıyor kendi hâlinde. bize verdiği ise karşılıksız sevgi o kadar.

ne istedin ulan karaktersiz herif zararsız bir canlıdan! gücün ona mı yetiyor? kendini savunmaktan yoksun ufacık bir cana? içinde bir gram sevgi yoksa, hoşlanmıyorsan da zarar vermek nedir katil ruhlu sapık!
  • küçük bir kutuda ısınmaya çalışan sakat bir kediyi kutudan zorla çıkartarak kafasını ezen ufuk günaydın, bir cafe'den sahiplenme bahanesiyle aldığı kedi'nin midesini deşen, bağısaklarını çıkartaran, zavallı kedi bir köşede o halde can çekişirken kuyruğundan tutup sürükleyen, ölmedin mi sen daha diyerek kameraya çeken can aksoy, yavru bir kedi'nin gözlerini çıkartıp kameraya çeken, kahkahalar atan sude andaş, şimdi de askeri birliğin nizamiyesinde belki bir insan ona yemek verir diye bekleyen yavru kediyi demirlere vuran, otobana kadar yerde tekmeleyen taner hepşen. nedir bunların ortak özelliği; kendilerinden güçsüz canlılara saldıracak kadar aciz olmaları, bastırılmış ezik olmaları, itilmiş olmaları, psikopat olmaları, sadist olmaları, hayvan'dan daha aşağı olmaları, toplum için zararlı olmaları ve en acısı da aramızda olmaları!
  • ilk lafım sana taner.

ananı sikecekler. haberin olsun, hem de çok pis sikecekler. hele bi şu gündem geçsin. askerden öğrendiğim bir şey varsa "ne yaparsan yap, üstlerini zora sokacak bir davranışta bulunma"'dır. sen bırak üstlerini zora sokmayı, iç işleri bakanına kadar dikkat çekecek büyük bir bok yedin.
    senin askerliğin bitmez koçum. götünü yağlamaya başla.

ikinci lafım da size sayın arkadaşlar,
    yukarıda yazdığımda gayet ciddiyim. bölük subayından tutunda hangi tabura hangi zıkkıma bağlıysa albayına, yarbayına kadar "bulun o orospu çocuğunu bana" emirleri havada uçuşuyordur.
    hiçbir ast, üstünün bu denli dikkatini çekecek asker davanışını istemez, cezasız bırakmaz, yutmaz, unutmaz.
    bakın %99 bil değil, %100 diyorum, bu piç, askerliğini ömrü boyunca unutamayacak.