• (bkz: aranızda bu adamın gerçekten er olduğuna inanan var mı)

subay orduevinin kapısında hem de o kılıkta o şekilde bu hareketleri gerçekten yapabilecek bir erin olabileceğine askerlik yapmış ya da uzaktan yakından küçücük bir bağlantısı olan kimse ama hiç kimse inanmaz... daha tatmin edici açıklamalar kesinlikle yapılmalıdır.

edit: 220 promil alkollü olduğu da açıklanmış. 1,5 üzerindeki alkol ayakta durma, yürüme ve konuşmada güçlük çekme, denge ve koordinasyonun kaybedilmesi, belirgin olarak sarhoşluk hali yaratırken 2 promil ve üzeri ağrı ve diğer fiziksel duyumların azalması, ağlama ve gülme arasında gidip gelmek gibi belirgin duygusal tutarsızlıklara yol açmakta. bu adam çarşı izninden nasıl bu halde bu kadar rahat içeri girebildi. kimse bakmadı mı görmedi mi yoksa bizim kurallarıyla ve disiplini ile bildiğimiz askerlik camiası da bitti mi?

kaynak: http://www.trafik.gov.tr/…falar/alkolluarackul.aspx
  • bir çocuklara, bir de hayvanlara karşı uygulanan şiddeti içim almıyor, kaldıramıyorum, duydukça kahroluyorum. kendini savunamayan her canlı için geçerli bu; kadınlar, engelli vatandaşlar, ağaçlar ve daha nicesi işte...

sikerim hümanizmasını, duyarını!.. insanlık denen şeyden nasibini almamışa, ona uygun davranmak gerekir.

gebersin!.. en ufak bir acıma belirtisi gösterirsem şerefsizim!..
  • katildir. katil dışında hiç bir sıfata sahip olamayacaktır. dostları (bkz: ufuk günaydın) ve (bkz: can aksoy) ile birlikte cehennemde cayır cayır yanmasını diliyorum.
  • ifşa edilmesi, bilmiyorum mümkün mü ama sicilinde; işlediği suçun ayrıntılarıyla yer alması gereken cani, haysiyet yoksunu mahlûk.

hayatı boyunca karşısına bu ahlâksızca hareketi çıkmalı.

tabii ayrıca ve öncelikle de cezaevinde çürümelidir.

ekleme: düşündükçe çıldırıyorum. soğuk bir mart ayında ölmek üzereyken ufacık bir canı aldık evimize. ısıttık, biberonla besledik, hatta kendi tuvaletini yapamıyordu, pamuk ıslatıp yapmasını sağladık. bir keresinde kriz geçirmişti, evde kardeşim vardı, telefonla arayınca katıldığımız düğünden erkenden çıkıp eve basa basa gidip veterinere yetiştirmiştik. ailemizin kızı oldu hâlâ evde takılıyor kendi hâlinde. bize verdiği ise karşılıksız sevgi o kadar.

ne istedin ulan karaktersiz herif zararsız bir canlıdan! gücün ona mı yetiyor? kendini savunmaktan yoksun ufacık bir cana? içinde bir gram sevgi yoksa, hoşlanmıyorsan da zarar vermek nedir katil ruhlu sapık!
  • ben kedim sehpadan atlayınca canı yandı mı diye üzülüyorum . onu telaşlandırdı diye oğluma kızıyorum. demire vura vura belini kırdı hayvanın . allahım seni en kötü ateşi ile yaksın. yaşattıklarını yaşa inşallah.
  • beddua beddua beddua
    küfür küfür küfür

gerçekten bunaldım aynı şeyleri yazmaktan. bitmiyor, tükenmiyor bu sapıklar. bu kaçıncı hayvana işkence vakası. aynı temalı kaçıncı yazıyı yazdığımı bilmiyorum.

elime geçirsem öldürürüm diyen onlarca yorum var haberle ilgili. öldürmek kelimesini kullanmak bile bunlara insan muamelesi yapmak oluyor. insanları pek sevmem ki bunlar insan bile değil. bunlar sadece pislik. doğru ifade ancak bok temizlemek olabilir. insanlar bok içinde yaşamak istemez. aslında hiçbir canlı bok içinde yaşamak istemez. peki biz neden bu boklarla yaşamaya mahkum ediliyoruz? söz konusu failin hakları olunca insan hakkı, susma hakkı, kıl tüy hakkı diye milyon tane konu peydah oluyor. ağzını açamıyorsun. neden mağdurlar bu kadar arka planda? mağdur kedinin hakkı yoksa benim hakkım var. ben mağdurum. mağdurum abi. istemiyorum bu bokların içinde yaşamak. temiz hava sahası istiyorum. yeter artık ya. psikolojimin ırzına geçildi senelerdir. yeter be.
  • erzincan'da bir kediye işkence yaparak öldüren er olduğu konuşulan kişi. sosyal medya'da da maşallahı var hiç iz bırakmamış. pek tabi diğer sözlükçüler bulursa buraya ekleyelim.

sağlam bir ifşayı hakkediyor!
  • hadi hayırlısı.
    bu tip suçların tck'daki karşılığı belli.
    o yüzden onun için en büyük ceza, sosyal anlamda olacaktır.
  • görev, bu hıyarın komutanlarında.
    tek ümidim sizsiniz sayın rütbeliler.
    askeriye sınırları içinde bir erin "alkollü" şekilde şiddet eyleminde bulunmasına sessiz mi kalacaksınız?
  • bu şahsı alıp koyacaksın erzincan meydanına ve her gelenin bir adet okkalı tokat ve tekme atma hakkı olacak. sonrasında da kusura bakma sevgilimden ayrıldım, psikolojik sorunlarım var diyip çekip gideceksin.

sırf bunun için bile, farklı şehirlerden otobüs kaldırıp erzincan’a gidilebilir.
hesabın var mı? giriş yap