• erzincan'da bir kediye işkence yaparak öldüren er olduğu konuşulan kişi. sosyal medya'da da maşallahı var hiç iz bırakmamış. pek tabi diğer sözlükçüler bulursa buraya ekleyelim.

sağlam bir ifşayı hakkediyor!
  • katil
  • ben kedim sehpadan atlayınca canı yandı mı diye üzülüyorum . onu telaşlandırdı diye oğluma kızıyorum. demire vura vura belini kırdı hayvanın . allahım seni en kötü ateşi ile yaksın. yaşattıklarını yaşa inşallah.
  • ifşa edilmesi, bilmiyorum mümkün mü ama sicilinde; işlediği suçun ayrıntılarıyla yer alması gereken cani, haysiyet yoksunu mahlûk.

hayatı boyunca karşısına bu ahlâksızca hareketi çıkmalı.

tabii ayrıca ve öncelikle de cezaevinde çürümelidir.

ekleme: düşündükçe çıldırıyorum. soğuk bir mart ayında ölmek üzereyken ufacık bir canı aldık evimize. ısıttık, biberonla besledik, hatta kendi tuvaletini yapamıyordu, pamuk ıslatıp yapmasını sağladık. bir keresinde kriz geçirmişti, evde kardeşim vardı, telefonla arayınca katıldığımız düğünden erkenden çıkıp eve basa basa gidip veterinere yetiştirmiştik. ailemizin kızı oldu hâlâ evde takılıyor kendi hâlinde. bize verdiği ise karşılıksız sevgi o kadar.

ne istedin ulan karaktersiz herif zararsız bir canlıdan! gücün ona mı yetiyor? kendini savunmaktan yoksun ufacık bir cana? içinde bir gram sevgi yoksa, hoşlanmıyorsan da zarar vermek nedir katil ruhlu sapık!
  • (bkz: aranızda bu adamın gerçekten er olduğuna inanan var mı)

subay orduevinin kapısında hem de o kılıkta o şekilde bu hareketleri gerçekten yapabilecek bir erin olabileceğine askerlik yapmış ya da uzaktan yakından küçücük bir bağlantısı olan kimse ama hiç kimse inanmaz... daha tatmin edici açıklamalar kesinlikle yapılmalıdır.

edit: 220 promil alkollü olduğu da açıklanmış. 1,5 üzerindeki alkol ayakta durma, yürüme ve konuşmada güçlük çekme, denge ve koordinasyonun kaybedilmesi, belirgin olarak sarhoşluk hali yaratırken 2 promil ve üzeri ağrı ve diğer fiziksel duyumların azalması, ağlama ve gülme arasında gidip gelmek gibi belirgin duygusal tutarsızlıklara yol açmakta. bu adam çarşı izninden nasıl bu halde bu kadar rahat içeri girebildi. kimse bakmadı mı görmedi mi yoksa bizim kurallarıyla ve disiplini ile bildiğimiz askerlik camiası da bitti mi?

kaynak: http://www.trafik.gov.tr/…falar/alkolluarackul.aspx
  • hadi hayırlısı.
    bu tip suçların tck'daki karşılığı belli.
    o yüzden onun için en büyük ceza, sosyal anlamda olacaktır.
  • olene kadar yaptıgı vahsetin unutulmaması gereken yaratıgın ismi.
  • zavallı, el kadar bir kediye işkence eden ve muhtemelen de onu öldüren yaratık!
    nişanlısından ayrılmış onun bunun çocuğu! savunması bu imiş bugün .. sonra ne mi oldu ? tabii ki tutuklanmadan serbest bırakıldı bu katil. neden? çünkü hayvanlar bu ülkede hukuken sadece birer mal olarak görülüyor!

evet, ben de yukardaki arkadaşlarım gibi düşünüyorum, aksi değil. bu canavarın hak ettiği şekilde cezalandırılması şart!

(bkz: erzincan ordu evinde kediye işkence eden asker)
    ayrıca;
    erzincan orduevi teli : 0446 223 5830

ve ;
    bu insanımsıyı ortaya çıkartın, #tsk ! #jandarma #mehmetçik #subay
    @tskgenelkurmay tel : 0312 402 61 00

yerin diger telefon bilgileri :

erzincan orduevi : 0446 2142553
    erzincan astsubay orduevi : 0446 2143479
    telefon açarak en azından tepkimizi gösterelim
  • ağzıyla değil şeyiyle içerse böyle olurmuş bak sen. ağzıyla içene ne gibi bir faydası var çok merak ediyorum.bahane hazır zaten; alkollüydüm kaynıma kaydım, yolcuyu ezdim , evi yaktım.
  • normal biri değil belli ki. fakat kendisi üzerinden türk askerlerine saldırmayı dört gözle bekleyen tiplere de prim verilmemeli.
hesabın var mı? giriş yap