şükela:  tümü | bugün
  • odtü'de hist2201 ve hist2202 derslerini veren tarih bölümü hocası. sınavlarda zorlamaz, bir güzellik yapar; derse gelip imza atılmasını ister ama tüm sülalesine imza atanlara da ses etmez. bu kadar serbestliğe rağmen benim gördüğüm kadarıyla dersi en çok dinlenen hocalardandır. bizim gibi sayısal öğrencileri odtü'ye öküz gelip öküz gitmesin diye * her hafta derse motive gelip, zevkli bir şekilde anlatır. her dersinin başında da "gündem" başlığı altında o hafta olan önemli olaylara değinip, odtü'de hangi etkinliklerin gerçekleşeceğini anlatır.

çok iyi bir insandır taner hocam. ringde, isa'nın kantininde, markette, her yerde görebilirsiniz.
  • odtüde tarih dersi veren eğitim görevlisi ve gönüllüsü. çok sıcak ve samimi bir insan olmakla beraber çok da maceracı bir yapıya sahiptir. bir gezgindir aynı zamanda. gezilerini not ettiği defterleri ciltler halindedir adete. hele bir milan macerası vardır ki akıllara zarar. birlikte geçirdiğiniz her dakika zevklidir. öğrencilere karşı gerektiğinde hoca, gerektiğinde abi, gerektiğinde bir baba olur. hayatındaki dean olmak çok önemli.
  • neşesine ve ilgisine hayran kaldığım hocadır.
    bugün financial accounting dersini ararken kazara kendi sınıfını bi kontrol ettim burası mı acaba diye. tam çıkarken yakaladı beni nereye gidiyosun dedi sevecen bi tavırla. muhasebe sınıfını aradığımı söylediğimde ise bölümümü ve sınıfımı sordu. seneye görüşürüz artık dedi. neşesine ve ilgisine hayran kaldığım hocadır.
    bölüm binasında * bu tarz hocalar görmeyince insan şaşırıyor.