• bir surahi meyvasuyu yapmak icin bir paket toz olayi..
    hala anniyamadigim bi reklami var..
    bi ufak kiz var bide buyukannesi
    bunlar surekli tang iciyo
    hatta nasi yapiyolar bilmiyom ama arka arkaya ara vermeden 2 surahi iciyolar..
    cok merak ediyom ne zaman catlicaklar..
    bide anne tiplemesi var reklam filminde oda surekli
    -buzdolabina baksaniza repligini kullaniyo...
  • (bkz: evli ve cocuklu) dizisinde bundy'ler fakir oldugu icin surekli bu icecegi iciolar. bize bi a$$alama aslinda bu. hatta bi bolumde al bundy ekmegin arasina doktugu tozlarla tangwich falan yapiodu hic unutmam..
  • toz haline getirilmi$ meyve ozutleri. bir po$eti 1 litre su ile e$le$diginde, 20 saniye icinde hazir olmasiyla sicaklarda en kadim dostunuz olabilir. ta$imasi da kolay. (abd'den ithal ediliomu$ tang'ler, salak bu herifler)
  • nedense içtikten az bir süre sonra bogazda balgama neden olmaktadir. henüz sebebini çözebilmis degilim ama hala üstünde çalisiyorum.
  • bu meretin paketini serçe açtığınızda tozu hafiften havalanır ve boğazınızda hiçbir yerde karşılaşamayabileceğiniz bir tat bırakırdı. bırakırdı. çünkü; zararlı olduğunu büyüyüp koca adam olunca öğrenmiştik.
  • msn messenger gibi sessiz sedasız aramızdan ayrılan toz içecek markası. şeftalili olanı bırakaydınız lan bari
  • ilk çıktığı zamanlarda, evlere beleş dağıtılan içecek tozudur. hiç unutmam bir gün evde kimse yokken bir kaç paket getirmişlerdi kapıya da, hemen lüpletmiştim tangleri. o kadar çok severdim ki, bitmesin diye tadı kaçana kadar, su ekleye ekleye içerdim. sanırım çocukluk gibi o da maziye karıştı artık.
  • ince sürahilerde tang yaparken çok dikkatli olun,kaşık kenarlara çarpınca çotanak diye dipten kırabiliyor şişeyi.bu sebeple en azından yakınlarda klavye bulunmayan yerlerde yapın,mutfak olabilir mesela
  • surahinin kirildigi durumlarda sucsuz olan $eyin ismi.
    esas suclular ise (bkz: kasik) (bkz: surahi) (bkz: isi farki)
  • 1965'te general foods tarafından piyasaya sürülmüş, nasa tarafından aya ilk seyahati gerçekleştiren takımın kumanyasına eklenmiş ekşimsi içecek. yaratıcısı william mitchell, yeni bir hazır içecek yapmak için deneyler yaparken, yetinmeyip bir de ağızda patlayan pop rocks şekerlerini icat etmiştir.
hesabın var mı? giriş yap