şükela:  tümü | bugün
  • benim yaşadığım durum.
    siz abazanlar seksi buluyorsunuz benim tam tersi midem bulanıyor. seksi bulmuyorum.
    sanki o göt arasına giren kısmı bok kokuyormuş gibi geliyor. zaten kızlar genital bölgelerini mahkeme kararıyla yıkıyorlar. hepsi leş gibi akıntı kokuyor. bir de o tangayı düşünemiyorum. üfff tadım kaçtı yeminlen.
  • kardeşim sen beğenmiyorsun diye beğenenleri niye abaza yapıyorsun zevkler ve renkler tartışılmaz
  • tanganın suçu değildir.
  • zaten herkes senin sevdiğin gibi giyinmeli, yaşamalı dimi? senin sevmediğin şeyleri seven insanların hepsi abazan sana göre?

"hassiktir ulan hırbo!" dediğim yazarın saçma beyanı.
  • e ona bakarsan senin çıktığın yerden de neler çıkıyor.şimdi bizim de sana bakıp midemizin bulanması mı gerekiyor?

benim için olmayan durum.
  • (bkz: tövbe de)
  • yeme olm tangayı niye yiyon. kokuyo gibi geliyor demiş bi de kesin gizlice kokladın di mi ? bundan sapıkça bi zevk aldığın için suçlu hissettin ve şimdi burda yivranç falan diyerek kendini rahatlaymaya çalışıyosun

(bkz: i see through you)
  • senin görüştüğün kızlar öyle ise tanganın suçu ne amk. bizim tayfa riç riç
  • ben sadece tangayı değil, iç çamaşirlarini da seksi bulmuyorum. hayatta en büyük hatalarimdan biri, bir kizdan benim istediğim bir renk iç çamaşiri giymesini istemek olmuştu. hayatimdaki en büyük pişmanliklarimdan biri bu.
  • muhafazakar beyani oldugunu düsündügüm cakma tespit.