şükela:  tümü | bugün
  • seks hayatları hiçbir gelecek vaadetmeyen yeni evli beyaz yaka çiftlerle karşılaşıp "bunlar nasıl bir türdür" diye hayretlere düşebileceğiniz bir yerdir. yıllarca test çözen bünyeler dansla rahatlamak istemekte ancak ortaya çıkan acınası görüntüler büyük hayal kırıklığı yaratmaktadır.
  • üzerinde çok fazla şehir efsanesinin dolaştığı kurslar. her mekanın ayrı bir enerjisi vardır. hatta açılan her grubun bir birinden farklı özelliklerinin olduğunu da belirtmeden geçemeyeceğim. mutlaka gidip görülmesi gerekli çalışmalar yani. olurda maestro'da denemek isterseniz bak şöyle bir %50 indirim kampanyası yapmış arkadaşlar , görmek istersen burada
  • tavsiye edebileceğim tek yer t....han dans kursu olup mükemmel dostluklarin kurulabileceği mekandir. mecidiyekoydedir.
  • kişiye özgü eğitim modeli ile etkin bir tango eğitimi veren tango kursu. http://tangojean.net/
  • kendi loopumdan çıkıp kendi zevklerim dışına taşan yeni bir deneyim için gitmeyi kısmen planladığım kurs. tam kurs ararken hiç tanımadığım bir sürü insanın olduğu ve o kadar yakın temasın hiç de bana göre olmadığına karar vererek tam gaz kendi loopuma döndüm. zaman zaman sıkılsak da tercihlerimizin karakterimizle ilişkisi var. bu kadar yakın teması ancak duygusal manada yakın bulduğum kişilerle kurabilirim, aynı semtteyiz diye aynı kursa kaydolmuş random kişilerle dans edebilmemin mümkün olmadığına karar verip kısa süreli arayışıma son verdim. dans etmek derken elbette öğrenme aşamasında romantik bir dans değil ancak teknik manada birinin (birisinin kim olduğuyla ilgili fikrim yoksa) omuzuna dokunmak, onun benim belime dokunmasına izin vermek kabus gibi. zaten ben dans etmeyi hiç sevmezdim ki.