şükela:  tümü | bugün
  • kimilerine göre aşık olduğunuza delalettir.
  • sınavlarda sıfır çekmenize neden olur.
  • sağlam kafanızın sağlam bir vücutda olmadığına işaret ederdir.
  • sözlüğün 2004'ten başlayarak ortalamalaşması sonrası görülen ve insanı üzen gelişmedir.

["x'in y yapmaması" başlığında x'i tanımlamak] şeklinde özetleyebilirim demek istediğimi. güzel arkadaşım x diye bir başlık var zaten yahu... polemik sevmediğimden link vermeyip örnek vereyim 1 dakikalık araştırmayla karşıma çıktığı haliyle:
    başlık: letgo'da hiçbir şeyin satılamaması
    entry: genel itibariyle trollerin dolup taştığı platform. esas alıcıya ulaşma şansınız çok yüksek değil. mesaj atan kişiler selam nasılsın yazıp muhabbet peşinde olabiliyor veya yazdığınız fiyatın onda birini teklif edip sizle dalga geçebiliyor. birde abazan modelleri var. bayan satıcı profillerinde gezip bayan kıyafetleri için pazarlık yapıp sonra vazgeçen tipler.

sadee kitap ve müzik aletleri konusunda faydali bulduğum uygulama.

(bkz: letgo)
  • örnek olarak artık link vermeye karar verdim*: (bkz: #68181655)
  • evet entry'dir bu durum: (bkz: #68187280)
  • sosyal medya neslinin tüketim hızı sanırım beynin bilgiyi işleme hızını da artırdı ve artık bilgileri neredeyse işlemeden harekete geçen bir nesil var elimizde. bu tanım yapamama durumu da bununla ilintili sanırım. ha sana ne diyeceksin, ülkemizin geleceği bu insanlar insan üzülüyor bu kadar yüzeysel yaşamalarına. bunca çöp içeriğin yanında ben burada takılayım ufak ufak o kadar da olsun artık.