şükela:  tümü | bugün
  • bu bendim. ama gedikpaşa,laleli,merter,güngören esnafı ile iş yapmaya başlayınca bu huyumdan vazgeçmek zorunda kaldım. eskiden takıldığım kadınların eşleri sanıyor ve açmıyordum
  • babamdır "zaten hayattan bezdim birde başıma bela alamam" deyip telefonu kökten kapatır.
  • özgür insan. kimseye verecek hesabı yok, kimseye de dokunacak bir hayrı yok.
  • iş başvuruları yapmaya başladığım şu günlerde bile yaptığım eylemdir. dünya sikimde değil şu aralar. iş için aradıklarını bilsem bile açmaz oldum. onlar da zaten ard arda 5-10 kere arıyorlar oradan anlıyorum.
  • aksine hep korkuyla açıyorum. birine bir şey oldu da beni mi arıyorlar acaba deyip telaşla cevaplıyorum. o an telefon yanımda değilse, sonra gördüysem de kesin geri dönüş yapar ararım buyrun aramışsınız derim.

tam bulgaristan'dan gelen cevapsız çağrıların adamıyım. meraklıyım abi ben, dayanamam. arar sorarım hayırdır yaa noldu annenizin ameliyatı nasıl geçti diye de sormadan duramam.
  • iphone’da kayıtlı olmayan numaraları açma özelliği var. bu özelliğin açık olduğu insandır.
  • göttür.

sesine hasret değiliz amk, iş yapacağız.
  • ne yazık ki artık işi gereği bunu yapamayan biri olarak gıpta ettiğim kişidir.

öğrenci iken yapardım bunu, zaten önemli bir iş için sizi arayan muhakkak tekrar ulaşmaya çalışır.
  • adınızı soyadınızı mesleğinizi internette aratan herkesin telefon numaranıza ulaştığı, kartvizitinizin her yerde herkeste olabileceği gayet açıkken, niye çekinilsin ki rahatça açıyorum. yeni iş geliyordur.
  • bir sürü yere borcum olduğundan acaba yine kim ödeme isteyecek diye gerçekleştirdiğim eylem.