şükela:  tümü | bugün
  • entrylerinden etkilenme, başlığındaki fiziksel durum tariflerinden dolayı kafasında bir tip yaratma neticesinde ortaya çıkabilen insani durum. sonra eskiden soursummitz'te, şimdiki limon'da katıldığı zirveler takip edilip tanışmaya çalışılmasıyla sonuçlanır, ya da sonuçlanmaz.

itiraf etmek gerekirse tam değilse de yaklaştım diyebilirim. yıllardan 2002, 4. nesilim o zaman...nedense çok fazla etkilenmiştim, içimden bir tanışma isteği gelmişti, süper anlaşacağımızı düşünüyordum. bir de güzel olduğunu okudum ya, bi umuttur başladı bende. ama daha ikimizin de yazıldığı o zirveye gidemeden uçurulmuştum da içime oturmuştu bildiğin. bir süre sonra bi baktım ki başka bir yazarla ilişkisi başlamış. ekşi sözlük misafir odası'nda başlığına bir şey yazmak isterken farkettim, kötü oldu. tabi bir girişimde bulunmaktan vazgeçtim. o zamanlardan bu yana nerdeyse 10 sene geçmiş, yolun yarısına gelmişiz, o toyluk kalmadı tabi artık. tanım desek....gençken olma ihtimali daha fazla olan bir şeydir.

(bkz: bu da böyle bir anımdır)
    (bkz: entrye anı serpiştirmek)
  • beğendiğiniz entrylere hayalinizdeki bedenleri koyup aşık olmanızdır. geçer beyler, üzülmeyin.
  • mallıktır. aşık olmak zaten toptan mallıktır ya, orası konu dışı.
  • sevgilisi tarafından tekme tokat dayak yemenizle sonuçlanır.
  • normal bir şeydir. bunun nedeni , gerçek hayatta aslında hakkında çok az şey bilinen bir kişiye bile aşık olabiliyorken , burada binlerce entry'sini -yani düşüncelerini- gördüğünüz birine aşık oluyorsunuz. mantıklı duruyor ancak , gerçek hayattaki etkileşim olmadığı için iki tarafın da birbirlerinden etkilenme ihtimali oldukça düşük olacağından ötürü platonik olarak kalmaya mahkum bir durumdur.
  • ekşibition'da görmüştür, vurulmuştur fakir. vurmayın, yazıktır.
  • olmayacak bi durum değildir. olur olur. olmuştur belki.
  • birinin başına getirmeyeceğimden emin olduğum olay. beyler, sülaleniz raad olabilir. zira başucu eserlerimden seçmeler;

· (bkz: çirkin olmanın avantajları/@pandayavrusu)
    · (bkz: çirkin olmak/@pandayavrusu)

"tüh çirkinmiş..."