şükela:  tümü | bugün
  • cem yılmaz.
  • (bkz: lewis hamilton)
    formula 1 2011 istanbul gp ‘de padok görevlisiydim. kendisi ile tanıştık, ayak üstü sohbet ettik ve imza almıştım. oldukça sempatik adamdı.
  • acı hayat dizisindeki rahman baba. (bkz: ercan demirel)
    kabataş'da tramvaya binip yanıma oturmuştu, kumkapı balık haline nasıl gidebilirim diye sorunca ben de o tarafa gidiyorum deyip yardımcı olmuştum. oynadığı bir tiyatro oyununa davet etmişti, fırsat bulup gidememiştim. sene 2013.
  • bir kac milletvekili.

bir de mevlut cavusogluyla tartisan fransiz milletvekili sonia krimi vardi. bm programi icin gelmislerdi bizi ziyarete.

ahanda resmi. 5-10 dk muhabbet etmistik
  • (bkz: suleyman demirel)

sene yanılmıyorsam 88 yada 89 bizim köye gelmişti. ben o zamanlar el kadar çocuk laflamıştık. yanağımı sıktı.
    sonra 2. vak'a,

(bkz: ahmet yavuz)

sene 2010 sanırım gariban ben askerliğini yaparken nöbet yerinde sıkıştırıp yemekler nasıl şikayet var mı demişti. göbeğimi sıkıp sen anlarsın yemek işinden diye eklemişti.

neden bütün tanıştığım ünlüler bir yerlerimi sıkıyor?
  • prenses ünvanlı yaşlı bir kadın. adını unuttum.
  • hem en ünlü hemde en önemli olarak tabi ki rahmetli barış manço
    o adam olacak çocuklardan biri de bendim. ne kadar adam oldum bilmem ama rahmetli barış abimizle çok erken yaşta tanışma şerefine eriştim. şuan kendisi ne kadar anılır ne kadar hatırlanır desen çok değil. ama kendisi benim gözümde 1000 tane holywood oyuncusundan daha ünlüdür.
  • (bkz: ahmet özhan)
  • şuan bir kulübün başkanı. o zamanlar başkan değildi, iyi adamdı. sonra başkan olunca işler rayından çıktı. sürekli ezeli rakibine ve hocasına sataşıyor.
    leyla ile mecnun'un leyla'sı ( ilk leyla, muhteşem ötesi),
    demet evgar,
    mehmet topal (valencia'ya gittiği dönem),
    burcu esmersoy (sayılır mı?) *
  • al di meola. 2007 kıbrıs rocks otel resitalinde müdür dayının torpiliyle 3-5 soru sorabilmiştim.
    sorulan sorular.
    -you are amazing how can you play like this? (this ne demekse artık) gülümsedi.
    -did you really discvoer mute tech? tekrar gülümsedi.
    -could you teach me pls? ve beklenen cevap.
    +i dont think this is possible.
    possible ne ? neden possible ekliyorsun ki? veremem de geç git. genç yaşımda üzdüydü beni.
    -