şükela:  tümü | bugün
  • hülya avşar,kaya çilingiroğlu, funda arar, ismail yk, şoray uzun, emel sayın, tanju çolak, perihan savaş, defne joy foster:( .siyasiler de var saymak istemiyorum.
    bir de shakira konserde seyirci üstüne yattığinda ellerimin üstüne denk geldi, dokunmuştum, o da sayılır bence.
  • cundalıyım.

ana sınıfından eve dönüyorum. kilisenin kemerinden geçip evime gideceğim fakat orada normalde olmayan bir kalabalık var. beş yaşındaki velet halimle kalabalığı yarıp gitmeye çalıştım. yok geçilmiyor. az daha zorladım, herifin biri beni tuttu. yasak buradan geçmek klip çekiyoruz, dedi.

ben bir ağlama koyverdim. tüm set ekibi işini bırakıp bana bakmaya başladı. salya sümük, feryat figan ağlıyorum.

sonra bir abla aldı beni kucağına. öpüp niye ağladığımı sorgulamaya başladı. eve gitmek istediğimi, izin vermediklerini söyledim. elimden tuttu, kilise bahçesinin öteki tarafına kadar yürüdük. evime ulaşabildim. o abla kim miydi?

(bkz: sezen aksu)

o gün öğrendim adını. (bkz: kalbim ege'de kaldı) klibi çekiliyormuş.

ah, ah!.. bir fotoğrafım olaydı o kucakta.
  • en değerli şeklinde revize edilmesi gereken başlık.
  • osman pamukoğlu, ayıptır söylemesi.
  • hasan cihat örter ile facebooktan konuşmuşluğum var ksndjdm. gülmeyin ibneler kendi çapında tanınmış bir şahsiyet. behzat cem günençi de davutpaşa ytü metro durağında görüp merhaba hocam diyebilmiştim. bana hep çok iyi bir insanmış gibi gelmiştir. gördüğünüz gibi ikisi de gitarla alakalı insanlar. trakya festte erkan oğur'u beş metre ilerisinden izledim. tanışmasak da böyle bir sanatçıyı gitarını çalarken bu kadar yakından dinleyip izlemek harika bir deneyimdi.
  • küçük iskender.
    topragı bol olsun.
  • (bkz: butros gali)

bir konu hakkinda fikrimi sormustu.
  • serenay sarıkaya ile aynı sınıfta okumuştuk, ulan serenay hariç tüm kacılara yazılmıştım. sonuç pişman değilim.