• neresinden tutarsan tut elinde kalan pespaye sosyal medyanın en tuhaf ayağı olan facebook zamazingosunun direktiflerinden birisi. komik...

bazen ciğerini bildiğiniz insanları "tanıyor olabileceğin kişiler" diyerek sana öneriyor. acıklı...

hoş, sayfandaki çoğu insanı da sahiden tanımıyorsun zaten. manâsız...
  • bu aralar bol bol rus hatun gösterten facebook zımbırtısı. işini biliyor bu adamlar. bir saattir haber kaynağındaki kezbanlara bakacağıma slav hatunları inceliyorum. ömrümün bir saatini daha yedin facebook..

bir de, ben bunları nereden tanıyor olabilirim lan?
  • tanıyor olabilme ihtimalimin sıfır olduğu kimseleri, hangi kafayla karşıma çıkarttığını anlayamadığım facebook zımbırtısı.
  • genelde tanıma ihtimalimizin olmadığı kişiler bölümüdür. bu bölümde birbirinden alakasız ülkelerdeki

insanlar, fake hatunlar mevcuttur. neredeyse hiçbir ortak arkadaşınızın bulunmadığı kişilerle dolu

olduğundan bazen insana hesabının kendi hesabı olduğundan şüphe ettirecek derecede gereksiz bölüm

şeysi.
  • profilinizi tıklayan ama arkadaşınız olmayan kişileri gösteren birbirinizi bulmanızı kolaylaştıran facebook zamazingosu.
  • nefret ettiğimiz insanları sürekli olarak gözümüze sokup, düzenli bir şekilde sövmemizi sağlayan hede.
  • tanıdığımız ve eklemek istemediğimiz insanları gösteren aparat.
  • benim listede sürekli cübbeli sarıklı adamlar, gül resmi koyan kadınlar var lan! rus var demişiniz, nerde onlar? niye bana denk gelmedi? bizim niye yok?
hesabın var mı? giriş yap