• bu hafta popstar için bülent ersoy'a hazırladığı kostümle dikkat çeken modacı. bugün katıldığı lütfen bu konuya girmeyelim programında, 56 yaşında olduğu halde gencecik görünen ama programda kimsenin doğru düzgün ilgilenmediği yüz yogası hocası madam lourdes'in performansından etkilendiğini söyleyerek 2007 kataloğunda modellik teklif etmesiyle kalitesini gösterdi ve başta pakize suda olmak üzere ortamdaki bütün kadınları kıskançlık krizine soktu.
  • $u an habertürk'te canli yayinda türk televizyonculuk tarihine gecen adam.. cinsel tercihinden, kuran okumasindan, lut kavminden, dünya zevklerine sirtini dönmesinden bahsediyor.. eger seyrediyorsa okan bayülgen sinir krizi geciriyordur bence..
  • açık sözlülüğünü takdir ettiğim modacı. kimsenin dile getiremeyeceği şeyleri açıkça anlatmaktadır.
  • kısa devre programında tesettür konusundaki söylemleri hoşuma gitmiş modacı.
    'bu, kadının kendi problemi olmalıdır. erkek gözünün önüne koymalıdır o tesettürü evvela nefsine hakim olmak için. yoksa gerisi önemli değildir. şimdi ben tesettürlü bi kadını çırılçıplak hayal edebilirm veya tam tersi. önemli olan insanın nasıl bakmak istediğidir.'
  • dindar hayat tarzı biçiminden dolayı değil,gay likten vazgeçmek istemesinden,yeni cinsel kimliğini edinmeye çalışmasından dolayı 2 yıldır mastürbasyon bile yapmadığını açıklayan açık sözlü modacı.
  • an itibarıyla, habertürk'te saba tümer'e kur'an-ı kerim aşkını ve gaylikten dönüş hikayesini anlatıyor...

dindarlığının kodlarını dillendirmekte..
  • "bir akşam kuran'ı okurken ondaki aşkı, güzelliği keşfettim, ilk şokumu yaşadım, sonra, lut kavmini okuyunca ikinci şoka girdim ve allah'ın insanları bir erkek ve dişiden yaratmasının sırını anladım.." mealinde anlatmaktadır yeni halini ve gaylikten vazgeçişini...
  • "bir davet üzerine gittiğim fatih'te, belediye başkanı'na; dindarlık nutuklarında mangalda kül bırakmayanlar sabah namazında camide yoklar, neredeler bunlar, nerde bu dindarlar diye sordum!" diyerek hesap sorduğunu anlatan modacı, tasarımcı, abhazya kökenli 40 yaşında, bi değişik insan...
  • aşkla coşmuş anlatmakta...

5 vakit namaz kıldığını ve camide cemaatle namaz kılınırken imamın okuduğu ayetin türkçe mealinin mihrapta naklen ışıklı yazıyla geçmesini teklif eden aciip herif!
  • yeni şeriatçı tv fenomeni...
hesabın var mı? giriş yap