• avusturya asıllı 1989 doğumlu türk oyuncu. 1 kez avusturya u21 formasını giymekle beraber avusturya bundesliga'da magna wiener neustadt takımında kiralık olarak forma giymektedir. bonservisi ise altyapısından yetiştiği rapid wien'de bulunmaktadır. kendini biraz gösterebilirse türkiye sınırlarında bir kulübe transfer olması muhtemel.
  • şu anda oynanan rapid wien-suduca avrupa kupası ön eleme maçında wien'de oynayan üç türk asıllı oyuncu oyuncudan biri.
    diğerleri için:
    veli kavlak
    yasin pehlivan
    en yaşlısı da yirmi iki yaşında.
  • veli kavlak'tan sonra ismi beşiktaş'la anılan, hem sağ hem sol bekte oynayabilen oyuncu.
  • beşiktaş'ın yeni transferi.. tam bir kapalı kutu.
  • beşiktaş'a transferi borsaya bildirilmiş, sağ ve sol bek oynayan türk asıllı, avusturya a milli takımı futbolcusu.
  • şuradaki röportajta, kendi ağzından şöyle kelimeler dökülmüş futbolcu:

''ben sol tarafta daha iyi oynuyorum. sag ayak olmama ragmen, teke tek´te iyi durus sergiliyorum. defansda hizliyim ve iki ayagimi da iyi kulandigimi düsünüyorum.''

buradan iki sonuç çıkarılabilir; birinci ihtimal, ismail'i yedekleyecek oyuncu olarak alındı, ikinci ihtimal ise yeni bir ekrem dağ ekolü (hangi ayakla oynadığı belirsiz olmak, joker olmak) yaratılmak isteniyor. * *
  • stoperden bozma bir bek öncelikle. bu sezon beşiktaş ile rapid'in oynadığı maçlarda oldukça kötü oynamıştı. başka maçını izlemedim. transferi olursa umarım o 2 maç ölçü değildir.

düzeltme: değilmiş. sevdim bu kara çocuğu.
  • veli kavlak'in bonusu olarak takıma kazandırıldığını düşündüğüm futbolcu... inşallah gabak çıkmaz!
  • sayesinde rıdvan ve tanju'yu bir arada oynatma hayalinin temsili bir canlandırması yapılacak olan oyuncu.

(bkz: rıdvan şimşek)
  • rapid wien'de geçtiğimiz sezon 3 kulvarda 44 maçta forma giymiş, bir asiste imza atmış 1989 doğumlu 1.72 boyundaki genç futbolcu.
hesabın var mı? giriş yap