• http://tankionline.com/ üzerinden oynanan online oyun. ilgi çekici tarafı browser üzerinden 3 boyutlu oyun olarak oynanabilmesidir.
  • final arefesinde keşfettiğim bağlayıcı oyun.online multimedia ve 3 boyutlu olup browser üstünden oynanması ayrı bi tat.
  • feci zevkli oyun, basit ve kayıt için e-mail adresi istemiyor, hatta kayıt olmadan deneme yapılabiliyor.
  • beni zırt pırt oyundan atan oyun. bi sikemedim elin gavurlarını.
  • bu kadar basit olup bundan daha zevkli bir oyun görmedim. bulaşmayın sabahlatır.
  • sayesinde ruslar'dan bir hayli kelime öğrendiğim oyundur.
  • sözlük sayesinde öğrendiğim çok fena zevkli oyundur.
  • iceman olarak ortalığı kasıp kavurduğum, browser tabanlı 3 boyutlu bi mmporg .
  • tarayıcı üzerinden oynanabilen rus yapımı oyun.
    öncelikle tarayıcı üzerinden oynayabildiğiniz için çok pratik, hiçbir şey yüklemenize gerek yok. pratik olduğu kadar da zevkli bir oyun. yaklaşık 10 farklı taret ve tank gövdesi var. kendi oyun stilinize uygun olan tareti seçip oyuna başlayabilirsiniz. bir tareti seçtikten sonra da aynı taretle devam etmek zorunda değilsiniz, para biriktirdikçe diğer taretleri satın almak mümkün. böylelikle oyunu sıkılmadan uzun süre oynayabilirsiniz.
    oyunun tek kötü yanı yaş ortalamasının 12-13 civarında olması. sizi gerçekten delirtebiliyorlar. iyi oyunlar...
  • browser tabanlı basit tank savaşı oyunu.
    rus yapımı olsa gerek
hesabın var mı? giriş yap