şükela:  tümü | bugün
 • muhabbeti güzel, ankaralı sözlük yazarlarınca tanınan dokuzuncu nesil yazardır. hoşgelmiştir, erken gitmesindir bu sefer.
 • bana an itibariyle mükemmel bir iyilik yapmış şahane bir insan. ölmeden önce muhakkak tanınmalı, bir dileği varsa muhakkak yerine getirilmeli. kendisi artık gözümde çok önemli bir konumda. her kriz anında muhakkak bir adet tanri siva, kesinlikle her derde deva.

  çok teşekkürler tanri siva!
 • kısa süren beyin fırtınasının akabinde yanaklarımı sıktırmasıyla gönlümü fetheden kişi. yayma felsefesi'nde kendisiyle birlikte hayata yeni bakış açıları katacağımızı düşünüyorum. öyleyse varım. * *
 • multiple personality disorder'ların ibrikçibaşısıdır.zaman zaman rammstein dinler head bang yapar,zaman zaman kral fm den sıradaki parçayı tüm sevdiklerine armağan eder.bazen mahallenin gülü iffet* olur sultansuyu'na pikniğe gider,bazen serap* olur, hulusi'nin karısı olmaktan kaçıp entelijans barlarda hayattan dem vurur.herkesi sever ama pekçoğundan nefret eder.zordur kendine,alışamamıştır,alışılmazdır.
 • ahlaksız teklifime cevap vermek için kafa iznimin bitmesini bekleyerek kendime yaptığım işkencenin dozunu iki katına çıkaran badim. mütemadiyen birlikte daralacaktık oysa. çokta ahlaksız bir teklif değilmiş. bana yakışmadı bu. karakterimle çelişmişim.

  birde ben yokken güzel şeyler yazmış nick altıma, okuyunca böyle elmacıklarından sıktırıp “aman da aman hanimiş benim bebişim” diyesim geldi ama malum o hareket de benim sert mizacıma ters.
 • bira şişesinden 5:1 ses sistemlerini aratmayacak kalitede mikrofon yaratıp şarkı söylediğimiz pek hoşsohbet suser.
 • samimiyetiyle, arkadaşlığıyla ve varlığıyla beni çok mutlu eden badim.

  zirvede tanışılan günün ardından kalabalıkcana bir yazar grubuyla gittiğimiz mekan sonrası hoş sohbeti ve beynimin içinde dönen sıkıntılara gösterdiği duyarlı yaklaşımlarla her daim içimi rahatlatan ve samimiyetiyle beni çok mutlu eden yazardır kendisi. zirvede olsun, online iletişimle olsun, yolda karşılaştığımzda peşine takılıp biyerlerde oturma suretiyle olsun herzaman vakit geçirmekten çok mutlu olduğumdur.

  ha bu arada bir kez daha söylüyorum tanrı siva; ben senin kardeşin olursam sıradan bir olay olur ama sen benim kardeşim olursan bak bu bi hayli ilginç olur.*
 • hakkında böyle entryler girilince kendini florence nightingale sanmıştır.
 • sohbetiyle açıksözlülüğüyle insanlarla pek arkadaş olmayı sevmeyen benim gibi birinin bile dostluğunu kazanmış sevgi pıtırcığı. nefis kekler ve kısırlarla kapımı aşındırmasını bekliyorum. *