şükela:  tümü | bugün
 • ali abaday'ın mart ortası labirent yayınları'ndan çıkacak kitabı.
 • cumhurbaşkanı yukarı bakmak istedi ancak görebildiği sadece alevler ve güvercinlerdi. bir an güvercinleri, cennetin işareti olarak düşündü. sonra eskiden kuşları beslemeyi ne kadar sevdiğini hatırladı ve bunu uzun zamandır yapmadığı aklına geldi. camideki alevler onu da sardı. teni yanıyor, canı acıyordu. çığlık atmak istedi ama başaramadı.

  o gün camiye giren kimse dışarı çıkamadı.

  (kitaptan)

  türkiye’nin halk tarafından seçilmiş ilk cumhurbaşkanının yeni inşa ettirdiği konutundaki camide suikasta uğraması bütün dünyayı şok etmişti. türkiye’nin geleceği yeniden yazılmak üzereyken hamas’ın ünlü bombacısı yaser ibrahim’in israil’de gerçekleştirdiği saldırıyı türk cumhurbaşkanı’na adaması iki ülke arasındaki ilişkileri yeniden kopma noktasına getirmişti. türkiye, israil ve abd siyasetinde ortaya çıkan yeni politikacılar tarihin akışını değiştirmeye çalışırken, istihbarattan sürülmüş toprak kazak, kimsenin ilgilenmediği divane hüseyin’in cinayetini çözmeye çalışıyordu. güvercinlerin sırrı neydi?
 • turkiye'nin suikasta kurban giden cumhurbaskani, vatikan'da cereyan eden olaylar, amerika'ya sicrayan boyut ve butun bunlar esliginde divane huseyin ve kuslari arasindaki gidip gelen olaylar, kitabin sayfalarini cevirdikce incelen kismi kitabin bitecek olmasini isaret ederken, keske bitmese de devam etsek diye icinizden gecirireceginiz polisiye roman.
 • çok beğendiğim ve okumaktan zevk aldığım bir ali abaday romanı, polisiye/kaos. ne zaman güvercin görsem aklıma gelir.
  "başınızda güvercinleriniz eksik olsun zira bu güvercinler hiç de barış alameti değil."