şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sonu tanımadık e$rafın ichinde bayılmayla biten olay...
  • cok sık basa gelen olay
    bakirkoy meydaninda bayilinmasi en leziz animdir
  • akabinde tuzlu gıdalar alınmasının tavsiye edildiği olay.
  • oldukca sicak bir 1 nisan gununde ac karnina futbol maci yaparken tansiyon dusmesine maruz kalmis, bayilmis ancak arkadaslarim tarafindan 1 nisan sakasi yapiyor zannedilerek tekmelenmis idim. olayin etkisini yillardir uzerimden atamadim. simdi her tansiyonum dustugunde ayni paranoyayi yasiyorum.
    (bkz: bunu yapan insan olamaz)
  • dunyanin etrafinizda firil firil donmesi, yurumek zorundaysaniz sendeleyip durmaniz,kafanizi cevirdiginizde goruntunun ya tamamen kaybolmasi,ya da slow motion a gecmesi demekmis.ben bugun bunu goruyorum.
  • belirtiler hissedildiği anda hemen tuvalete koşarak ne var ne yoksa boşaltmak ısrarla tavsiye edilir. görülecektir ki şikayetlerden eser kalmayacak*
  • (bkz: hipotansiyon)
  • hissedildi mi bayılıp kafayı sert bir yerlere çarpmış olarak beyin civarlarında bir saçmalama olmasındansa etrafınızdakilere söyleyip biran önce oturarak kendinizi garantiye alın.ilk fırsatta meyva suyu içmek, tatlı yemek gerekir.
  • bugün lavaboda ellerimi yıkarken başıma gelmesi sonucu kendimi lavabonun arkasında bulunan küvete düşmüş olarak bulmamı sağlayan nane. uyanıp da şöyle bir doğrulunca gidip yatıyorsunuz,hafif terledikten sonra da yine sağlam oluyorsunuz.