şükela:  tümü | bugün soru sor
  • amcalar sırayla bir şeyler konuşuyor ve video çeken arkadaşa aşırı tepki gösterip kovuyorlar.

ama aralarında bir amcamız var ki tüm suçu devleti provoke etmek için fiyatları yükseltenlerde buluyor(!) ilginç.

akıl tutulması yaşıyorum arkadaşlar resmen. nasıl bu hale geldik. ya da bu neslin yok olmasını falan istesek suç işlemiş olur muyuz? cidden bilemiyorum. bir kez daha mahvolmuş durumdayım.

buyrun:

https://twitter.com/…arr/status/1095058264797208577

edit: bu arada videoyu çeken kişi irfan değirmenci imiş. onun videosundan bir kesitmiş.
  • (bkz: cehape döneminde tanzim satış kuyrukları vardı loading)
  • ülkenin geleceğiyle beraber gençliğini de siken amcalardır aynı zamanda.
  • pezevengin ağzında diş yok, ömrü maksimum 5 sene, beyni yok fikri var ama ülkenin kaderinde tayin hakkı var amk. o çok kutsal bellediğiniz demokrasi işte böyle bir şey.
    sen taş ye geber sana koymaz zaten de torununun da hayatını siktin pezevenk.
  • "eskiden tüp kuyruğu vardı!!" diye haykırarak sebze kuyruğunda bekleyen amcalardır.
    gerizekalılar!
  • seçimlerde nasıl oy kullanmak için 18' den gün almak gerekiyorsa ki bunun mantığı reşit olma ve beyin daha gelişmemiş olabilir.. oy hakkı kaybetme yaşı da 60 'dan gün alma olmalı ki bunun mantığı bunama ve beyin erimesi olabilir.
  • bazen cidden demokrasinin, özgürlüğün, eşitliğin kutsallık olarak nitelendirilmesinin ne kadar gereksiz bir şey olduğunu düşünüyorum.