şükela:  tümü | bugün soru sor
  • - ömer köskul (serbest meslek): bu fiyatlar pazarda, markette 3 katı. artık pazar ve marketi tercih etmem.
    - ömer-nursan kanbur (emekli): marketler çok pahalı. bu pazar halka hizmettir. daha geniş alanlara kurulsun.
    - zeki polat (esnaf): pazardan alsam 100 liradan aşağı çıkamazdım. burada 39 liraya her şeyimi aldım.
    - samiha bingöl (ev hanımı): artık gramla alıyorduk. 200 tl ile pazara girdiğimizde ancak alacaklarımızın yarısını alabiliyorduk. fiyatlar markete pazara göre çok iyi.
    - murat tellioğlu (emekli): pazarda patlıcanın kilosu 19-20 liraya çıkmıştı. en son 10 liraya düştü. yine de çok pahalı. tanzim satışlarda fiyatlar yarı yarıya.
    - mikail yörük: allah cumhurbaşkanımızdan razı olsun. market ve pazardaki fiyatlardan yarı yarıya daha düşük. şimdi market ve pazarcılar düşünsün.
    - ismail özant (emekli): bu hizmet harika. 3 saat bekledim ama değdi. patates 2 lira inanamadım.
    zaytung haberi değil
    bir tane de benden
    süleyman demirel (eski cumhurbaşkanı): tanzim mağazası vardı da biz mi açmadık.
  • kimsede demiyor ki aga bu nedir?
  • emekli ismail amcamızın,3 saat beklediği ve buna değdiğini söylediği röportajdır. ismail amca,milyarların olsa da zamanı satın alamazsın ve sen hayatının 3 saatini harcamışsın kuyrukta beklerken. sana,bu en kıymetli şeyi harcamana sebep olana kızmayacaksın da kime kızacaksın? balık tutmayı öğrenmekten kaçıp da balık verenleri alkışladığımız sürece, bu yaşadıklarımızdan ders alamayız ne yazık ki.