şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hem elestirirler hemde gidip alis veris yap arlar arlanmazlar.eger ise yaramasaydı bu olurmuy du:

  (bkz: patlıcanın kg fiyatının 3 tl’ye düşmesi)
 • tanzim satış noktalarını değil, bizi, halkı saatlerce o kuyruklarda bekletmeye sebep verenleri eleştirmektedirler. ayrıca, fetö meselesinde önceden söyledikleri gibi serbes piyasaya müdahelenin sonuçlarını da önceden söylemektedirler. her olayda yaptığınız gibi, herkesi terörist etmedeki anlayışınızda olduğu gibi yine sapla samanı karıştırmaktasınız. yoksa dur zaten biliyorsunuz da amacınız provakasyon mu yapmak?
 • 14 liraya patlıcan almaya devam eden aktroller tarafından eleştirilirler. reisleri kendi karından kısmış tabi mutlu olmuşlar.
 • eleştiriyi bile anlayamayacak kadar taraftar ki taraf olma nedenleri vicdansız ve cahil olmalarıdır, bireyler tarafından eleştirilen chplilerdir. elestirilen tanzim satis eylemi degil bu eyleme sebep olan nedenler ve yapilan tanzim satis eyleminin tek nedeninin osmanli torunlarinin iyi bileceği cülus olmasidir. gundemde secim olmasa siz bu beyfendilerin garibana sadaka babinda yardim ya da ayaklari yere basan guzel bir proje yaptiklarini gordunuz mu? yol yaptilar garibanlar çalisirken öldü, havaalani yaptilar garibanlar çalisirken öldü, saga sola atar yaptilar garibanar öldü... bu sebepten vicdan önemli, kimse garibanin, 3 5 liraya muhtaç insanin tanzim satistan yararlanmasina laf etmiyor, eleştirmiyor.
 • tanzim satış noktasını eleştiren hatta sıraya girmeyen fetöcüdür. bu düşünceye katılmayan da fetöcüdür.
  (bkz: oh bi rahatlama geldi)
  (bkz: görsen nasıl gerizekalıyım inanamazsın)