şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ınsanlari tanzim satisa muhtac et, ondan sonra oy patlamasi yasa. hukumet serbest piyasa ekonomisinin anasini sikiyor.

dusunsenize toplumu kanser ediyorsunuz , kanserin ilacini da yine siz satiyorsunuz. ve toplum size destegini arttiriyor. kafa bu kafa iste. bu ulke insanindan bir sikim olmazin kaniti resmen.
  • bizim milletimiz beleş ürün sever. isterlerse, marketlerden 1 kuruş daha ucuza satsınlar. "biz bu duruma niye düştük" demez de; "enayilere bak marketten pahalıya alıyorlar. akp sağ olsun biz çoh ucuza alıyoruz" der. birde, saatlerce kuyrukta beklerken diğer akplilerle kaynaşır, iyice dava adamı olurlar.

bence akp oyları %60ı bile geçebilir.
  • mümkün olandır.

futboldan siyasete mi geçtin amk trollü.
  • bir gerçek. muhaliflerin agresifleşmesinin nedeni de bu olsa gerek.

seçim öncesi muhteşem bir hamle resmen.
  • çok güzel bir haber. devamını merak ile bekliyorum. ülkenin ve muhteşem halkının olduğu nokta yeterli değil.
    kobi olma yolunda ilerleyen hükümet politikalarının vizyonu ortada iken ona oy veren halk da onun yanında onun seviyesinde olmalı.
  • (bkz: bsg)
  • sanmıyorum sayın yazar. bu olay direk insanların aklına eski kuyrukları getirdi. her ne kadar aynı şey olmasa da insanlar o psikolojiye girdiler bence. oy bile kaybettirebilir bu hareket. bana kalırsa ciddi bir kamulaştırma ve ardından üretime yönelik ciddi kararlar alınması lazım. aksi takdirde mayıs ayından sonra çok ciddi sıkıntılarla karşılaşacağız.
  • yüzde yüz 120 oldu

(bkz: abdülkadir selvi ibresi)
  • bir muhalif olarak beni sevindirecek gelişme olacaktır.

ben bu ülkenin artık muasır medeniyetler seviyesine ermesini istemiyorum.

bu noktadan sonra olabilecek en iyi senaryo şu ;

baştaki yöneticilerin kafasına taş falan düşer ve eğitim sistemini baştan aşağıya yenileyip uygar dünyaya uyumlu hale getirip süper beyinler mezun vermeye başladı diyelim,

hindistan gibi dünyanın beyin göçü bankası oluruz.

aynı hindistanlılar gibi herkes birbirinden nefret ediyor çünkü.