*

şükela:  tümü | bugün soru sor
  • "ne olduysa geziden sonra oldu"

404 beyin ve haysiyet not found.

https://youtu.be/eezh0tzvriu
  • kendi söyledikleri yalanlara kendi inanan aptalların son halini gösterir nitelikte bir video. insanlar orada toplandığında "halka rağmen bir şey yapmaya çalışmak hataydı, vazgeçiyorum projeden" deseydi olaylar o kadar büyümeyecekti. o çıktı çingene gibi "isteseniz de istemeseniz de o kışla yapılacak" dedi. polislere öldürün emri verildi. sokakta gençler ölürken i.melih gibi saray soytarıları aracılığıyla katiller kahraman ilan edildi. gezinin kitlesel bir olaya dönüşmesi iktidarın eseridir. ayrıca dediğim gibi bu aptallar sanırım kendi yalanlarına inanarak böyle kendilerinden geçiyorlar yoksa ekonomi bu sığırın tarif ettiği gibi de değildi.
  • böyle giderse çok geçmeden ülke nüfusu 120 milyon, işsizlik %25 ve dolar 10 tl olacak. neyi geziye bağlarsan bağla, artık geri dönüşü yok.
  • uzatmaya gerek yok: (bkz: nasıl mal oldum)
  • isteyen buraya bağlasın;

(bkz: ananı da al git)
  • eleman kendi monologu icerisinde kendisini cok guzel tarif etmis. icinde bulunulan durumun sebebini kavrayamamak icin hakikaten gerizekali olmak gerekir.

bunca yasanan kepazeligin uzerine boku hala baskalarina atmak icin de omurgasiz olmak gerekir.

ama iste iq numarasi ayakkabi numarasindan kucuk olunca boyle mal gibi video cekip youtube’a yukluyorlar hala.
  • burada videodaki elemana kendince giydiren tipleri şuna benzettim.

karaköy zürafa sokaktaki yarı çıplak, operasyondan ve operasyonu icra ettiği otelinden terli terli çıkmış hayat kadınına: "sen ne fahişesin be kadın" dediğinde cevap olarak: "hahaytt, şuna bak benim neyim fahişe ayol. iki ekmek parası için erkeklerle birlikte oluyorum diye bana iftira ediyor rezil, şerefsiz adam" demesi gibi saçma reaksiyona girmişler.

her fahişeden fahişe olduğunu ikrar edip kabullenmesini bekleyemediğimiz gibi, sizlerin de gezide fetö ve sorosbu çocuklarının ipiyle hareket ettiğinizi kabul etmenizi bekleyemeyiz. beyni olan bir canlı gezi sonrası bu memlekete yapılan politik, sosyolojik ve ekonomik taarruzları elbet görür lakin o operasyonların or*spusu olduysa bir insan elbette bunu kabul edemez. 15 temmuz öncesinde, o gün darbeye teşebbüs edenlerin uşaklığını ve erdoğan kini sebebiyle yardakçılığını yaptıklarını ifade edemedikleri gibi. erdoğan mert karakteriyle, dindar nesil tarifini yaparken necip fazıl'ın ifadelerini kullanarak "dininin, dilinin, kininin" tabirlerini kullandığı için adama kindar atfı yapan serseriler asıl kindar olduklarını onun kadar mertçe ifade edemedikleri için kindarlıklarının gizlendiğini sanıyorlar. halbuki o adama olan kinleri neticesinde yahudisinden amerikanına, islamofobik türk düşmanı faşistine, fetösüne kadar herkesin yardakçısı ve uşağı olduklarını kabullenemiyorlar, bu eleman gibi ihanetlerini yüzlerine vuranlara da o kinle saldırıyorlar.
  • aynı adamın ekşi yazarı olduğu öğrendiğimiz başlıktır.
  • videoda ettiği sözlerdeki tanıma birebir uyan şahıstır.

umarım altındaki arabayı kemirmek durumunda kaldığın günleri de yaşarsın
  • gezi başladığında rte şu an fetö’den tutuklu polislerin değil de halkının yanında olsaydı ve bu duruşu değiştirmeseydi, ılımlı ve birleştirici bir siyaset yapsaydı şu an akp oyu %70-80’lerde olurdu.