• kitaplarda yazdığına göre erkeklerde boşalmayı geciktirmenin ötesinde boşalmamayı hedefleyen akım. hatta bir kitapta yazar bilmem kaç yıl boyunca sadece çocuk yapmak için önce deneme mahiyetinde bir defa (malum o kadar zaman boşalmayınca testisler kurumuş) sonra da eşini döllemek için bir daha olmak üzere toplamda 2 kere boşaldığını yazıyordu. ayrıca nefes teknikleri, meditasyon ve bolca egzersiz içermesiyle sırf boşalmayı geciktirmek için fazla emek isteyen şey. tek derdi bu olanlar seksologla daha zahmetsizce sonuca ulaşabilir. bir de partnerin aynı kafada ve teknikleri uygulamaya hevesli olması sanırım önemli.

ayrıyetten bu taocular belli pozisyonda sevişmenin bazı rahatsızlıklara iyi geldiğini iddia etmekte ama konu hakkında detaylı dökümana rastlamadım, o yüzden nezleye gribe ne iyi gelir bilemiyorum, araştırmak lazım. bir de şu var tabii; (bkz: gripin kadınına bakıp masturbasyon yapmak)
  • (bkz: taocu mesut)
  • bana oyle geliyor ki vaktiyle hukumet tao'ya nufus planlamasi icin saman altindan su yurutme gorevi vermis. bu amacla, bu yontemleri gelistiren tao'nun gizli plani ise "soyle guzel oluyor", "suna iyi geliyor, bunu duzenliyor", "siz hele ogrenin kizlar teklif etmezse en adiyim" gibi telkinlerle ikna ettigi erkeklerin karsilarinda kimil kimil dolanip, orasini burasini kasmasi yuzunden kadinlarin zaman icinde frijit olmasini saglamak. gerci tao'nun da hakkini yememek lazim, anlayana yapmis uyarisini "duzenli seks hayati gerekmiyor illa, bu yontemleri evde kendiniz de uygulayabilirsiniz" diyerek. bu ne demek: "fazla oynama evladim bozarsin aleti" demek. "sen uy daha benim aklima, zaten anca evde denersin" demek. e peki tao basarmis mi kendine verilen gorevi? zannimca pek guzel basarmis ki hala agziyla hava tutup bi tarafina gondermeye mesai harcayana adamlar var yerkuremde :)
  • (bkz: havanın erbezi torbasına itilmesi)

böyle bir şey varmış taocu sekste. allahaşkına rica ediyorum, ben yaptım oluyor diyen varsa bir zahmet açıklasın, soru işaretlerini gidersin. yoksa türk gençliğinin aklını bunlarla çelmeyelim, zaten karışık olan kafaları uzakdoğu bilmeceleriyle iyice bulandırmayalım.

yoksa çok güzel tabi, buradan yazması kolay. o hava nasıl itiliyor, nasıl yutuluyor orasını soran yok...
  • gerçekten öğrenmenin en sağlıklı yolu meditasyon yapmaktır.

meditasyonu da illa geleneksel yöntemiyle yapmanız gerekmez; zira hiçbir öğenin geleneksel olması gerekmez.
    hatta gelenekselleşen her detay taocu birleşmenin mantığına aykırıdır.
    geleneksel yöntemler, emprovize etme yeteneğini taonun akışından, insanın evren ile birleştiği o enerji dolaşımından almak konusunda sıkıntılar çeken yeni başlayanlar için ön açıcı olmak amacıyla vardırlar.

taocu seks bu anlamıyla sinemaya benzer; aslında gayet iyi biliriz, ama uygulamaya geçtiğimizde bildiklerimizi uygulamak konusunda teknik ama daha çok mental engellere sahibizdir.
  • dökümantasyonu kuvvetli seks külliyatı. bilgili olmanın olmazsa olmaz olduğu seksüel oluşum. partnerinizinde en az sizin kadar bilgili olması gerekir ki, bu ne dediğiniz anlaması ve size uyum sağlaması bağlamında zamansal bir kolaylıkta sağlar. misal; partnerinize dedinizki:
    -canım şimdi kök düğüm kamasutra yapalım
    -höö (derse olmaz)
    -hmm (derse gönlü vardır. bilmiyorsa bile izahatınız bir nebze isizi ve onu rahatlatır ve olayınız nefis olur)
  • yuksek derecede sakatlık riski icerir,dikkatli olmak lazım.
  • yetmişlik ninelerin şamdanı hala sıkıyken, dedelerin mumu yumuşamasın doktrini.
  • kamasutra gibi abuk subuk pozisyonlara girip hem partnerini hem kendini şekilden şekle sokmaya gerek yok bence. o konuda da okudum, resim ve videolar inceledim. bana pozisyon zenginliği kattı, tamam ama açıkçası bazı pozisyonlar hadi len artık bu kadar zorlamanın amacı ne dedim daha çok.

tamam sık sık deneme yapalım, antreman gerekli de arkadaş. bu işlere merak saldığımız zamanlarda da öyle zırt pırt bir hatun bulup hadi bir de bunu deneyelim denmiyor işte. türkiye lan burası, cinsel açlığın afrikası.

itiraf ediyorum ben kendi eğitimimi böyle bir felsefe ya da yöntem ne bileyim, kitap veya videoya bağlı değil, sık sık asılmanın normal olduğu (bkz: hormonlar) orta okulun sonları lisenin başlarında başlayarak kendi kendime yaptım. ilk fırsatta da merak ettiklerimi uygulamaya geçirdim. artılarını eksilerini değerlendirdim.

küçükken taekwon-do yapmış biri olarak söylüyorum ki; bu öğretilere kafayı takıp içinize sindirmeniz öyle kolay değil. ben sıfıra açıyorum bak, dur bir bandotolyo atayım diye gezip, o gazla yaptığım ilk sokak kavgasında, işlerin aslında öyle olmadığını dayak yiyerek anlamamdır beni aydınlatan. bu gibi asya kökenli - en basit anlamıyla yöntemlere çok kaptırıp hayattan kopan manyaklar da tanıdım. (yogi hasan abi derim de o ayrı hikaye boşver)

aklın var, çükün var. vaktin de varsa (ki o yaşlarda genelde çok olur) dene kardeşim. oku, izle, benimse. taocu veya kamasutra yapma demiyorum ama sen önce bir kendini keşfet. sonra partnerinde denersin sonuçları değerlendirirsin. önünde internet var, evinde ansiklopedisi bilmem neyi. bak bakalım tıbbi olarak sinirler nerede, hassas bölgeler nedir ne, nasıl olunca, nerede neler değişiyor. aç belgesel izle üşeniyorsan. al eline sonra keşfet kendini. zamanla öğreniyorsun işte. sadece kendini keşfet demiyorum karşı tarafı da keşfet ama önce kendini keşfet. kafanı rahatlatman sana kalmış bu konuda. ben ne desem boş. fiziki olduğu kadar psikolojik de çünkü iş.

ben, yapım gereği birlikte olduğum kişiye zevk verdiğimi hissetmeden zaten zevk alamıyorum tam manasıyla. siz de böyle ilerleyin pişman olmazsınız. süre ve skor tutmak pek hoş olmasa da yarım saatin biraz üzerinde sürede climax olur karşı tarafa da bunu duruma göre birden fazla kere yaşatırsınız hem kendiniz hem karşınızdaki mutlu olur. malum ilki en hızlı olandır ikincide bu sürenin daha uzun olacağını hesaba katın. 5-6 giderim diyen darbeli matkap olsun gelsin bizim duvarı da delsin tablo var asamadığımız. ((bkz: mavi donun var mı)

birliktelik öncesi alkol veya başka bir mayıştırıcı kullandıysanız vay halinize. kendini kontrol etmek süreyi uzatsa da artık bitsin dediğinizde de bitirebilmelisiniz ama alkol veya mayıştırıcı bunu zorlaştırır kendinizi kontrol etmenizi engeller. 2-3 saat de sürer. siz de sıkılırsınız birlikte olduğunuz da. (bkz: kontrolsüz güç güç değildir) bakın aşağı, sonuçta o da kahve değirmeni değil, yumuşama olur, işin de boku çıkar yarım bırakırsınız, zorlarsanız da tahriş edersiniz alimallah hem kendinizi hem karşı tarafı. tüm enerjiniz biter, ertesi gün paytak paytak yürürsünüz, vücut da çöker hasta olur yataklara düşersiniz.

optimum süre size ve partnerinize göre değişir. illa bir süre ver derseniz yarım saatten uzun 1 saatten kısa işi tadında bırakmaktır ilki için bence. ikiyi de bunun yaklaşık 1.6 katı civarı sayarsak 2-2 buçuk saatlik bir performans yeterince uzun ve işin bokunu çıkarmadan geçen güzel bir zamandır derim ben.

yoksa taşaklara üfledim, dedemin cenazesini düşündüm, komşu çirkin teyzeyi hayal ettim, mememi mıncırdımla olmuyor.

zaten memlekette cinsel eğitim hak getire. bastırdıkça bastırıyoruz içimize. siz kendinizi halledin gerisi gelir canlar.
  • nihai amacı ölümsüzlüğü elde etmekle ilgilidir.

inananların kullanabileceği bir çok ömür uzatma tekniği vardır. bunların temel ilkesi yaşam gücünü beslemektir. makrokozmos ile insan bedeni arasında tam bir uyum olduğu için, yaşam güçleri bedenin dokuz deliğinden girip çıkar; bu nedenle onları titizlikle gözetmek gerekir. taocular bedende zincifre tarlaları adı verilen üç bölüm ayırt eder: üst tarla beyinde, ikincisi kalbin yanında üçüncüsü ise göbek deliğinin altındadır.

bunların dışında ömrü uzatmak için en çok kullanılan yöntemlerden biri de fang şung'dur. taocu teknik, yin yolu, beyni onarmak için tohumları geri çekmekten ibarettir, hayat enerjisinin dağılmasından kaçınmak. bu kendini tutma becerisi, soluğa karışan tohumun bedenin içinden dolaşmasını, daha doğru bir ifadeyle alt zincifre tarlasından kafadaki tarlaya kadar yükselip beyni yeniden canlandırmasını sağlar. bu ritüelde erkek cinsel organına, kadın ise kalbine yoğunlaşmalıdır. bu ölmeme yöntemidir.

jung ç'eng kung, onarmak ve yönetmek için özün gizemli dişiden alındığına inanarak bir yöntem daha geliştirdi. bu yöntem ilişki kurulan kadınların yaşam enerjisini yutmaktdır: hayatın kaynaklarından gelen bu enerji, hatırı sayılır ömür uzunluğu sağlıyordu.

enerji aktarıyorum diye kendisine oral seks yaptıran yoga hocasına gelince aslında tam tersini yapmasını gerekiyordu.
hesabın var mı? giriş yap