şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tao usulu sevisme tekniklerini anlatan kitap
  (bkz: taocu seks)
 • her erkeğin okuması gerekli bir kitap, kitap okumayı sevmeyen biri bile çok rahatlıkla okuyabilir çünkü çok ince bir kitaptır *
 • eski cinlilerin cinsel esrime yontemi olarak da ozetlenebilir.. yazari jolan chang olan kitabin ilk baskisi mart 1983'te yapilmistir.
 • eski baskılarının kapağı kırmızı olan, yenilerinin ise siyah-beyaz karışımı olan faideli eser.

  kitabın büyük bir kısmını, sevişmenin duygusal hazzı ve erkeklerin menilerine hakim olmaları gerektiği tutar. evet hakim olmalıdırlar, fazla fazla harcamamalıdırlar. hatta içinde geçen bir cümlede, yaklaşık olarak "bin kere gittim geldim hala boşalmadım" lafı geçer. bin kere sonunda hala boşalmamış olmanın taktiklerini birbir yazar. in, out, in, out..

  ancak, şahsımın kitapta en çok beğendiği kısım, bir kadının orgazmının anlatıldığı bölümdür.
  (kitabın neresinde olduğunu hatırlayamasam da) ayakların kendini bırakması, nefes alışverişdeki değişim birbir anlatılmaktadır, laboratuvar ortamında ilginç repliklere yol açmaktadır.
 • -iyi günler x yayınevi mi?
  -evet buyurun nasıl yardımcı olabilirim?
  -beyfendi biz kızarkadasımla taocu sex kitabı sayfa 72 paragraf2' de kilitlendik kaldık da, yardımcı olabilir misiniz?
  -nasıl???
  -simdi ben aynen yazıldıgı gibi bacagımı üstten asırdım, arkadasım da kolunu aradan gecirdi, ayak parmagımı da gobegime degirdim lakin su an ikimizde ne kolumuzu ne bacagımızı oynatamıyoruz.
  -ben sizi şefime aktarayım
  -biraz bagırarak konusur musunuz? ahizeyi meme ile dirsegimin arasına sıkıstırdık da tam duyamıyoruz.
 • harvard universitesi widener kutuphanesinde durumu ayni anda hem not checked out hem de lost olan kitap. demek ki neymis? bu kitabi disari cikarmadan iceride kaybetmisler. ilginc tabii. check it out.
 • "sonuçtan* değil süreçten zevk alın" diyen felsefe.
  "bin kez gidip gelirken ya$adığınız hazzı 6-7 saniyelik patlama ile heba etmeyin" diyor.
 • evde köskös oturmuş etrafı seyrederken kitapların arasında gözüme çarpan kitabımsı.
  o ne lan diye bi zoom yaptım, inanamadım tabi gözüme. ne işi olur benim anamın babamın böyle işlerle sevişmek falan. anneme "bu ne?" dedim sonra. bilmem dedi. bunu yemeyi tercih ettim.