şükela:  tümü | bugün
 • kiloluların da gayet seksi, çarpıcı bir güzelliği olan, çekici hatunlar olabileceğinin ispatı dünya harikası. ay parçası mübarek.

  buyrunuz:

  http://images.vogue.it/…09-302797-2903820_0x440.jpg
  http://twelve-in-twelve.com/?p=1645
  http://twelve-in-twelve.com/…10/500x_tara_lynn8.jpg
 • (bkz: kaya)
 • yeni kapak kızı olmuş, güzel olmasına güzel de yüzü zayıf bu kızcağızımızın. biraz daha kilolu olsa orantı ve simetri yönünden şukela verilecek bir insan olur. bbw forever.
 • 34 yaşında, amerikalı, yeni yeni moda olan plus-size modellik kavramının içini baya baya dolduran dehşet bir hatun. vücut ölçüleri 97-86-119 cm civarlarında, boyu 175 cm uzunluğunda ve kilosu 98 kilogram. ve buna rağmen dehşet güzel, dehşet seksi bir kadın. hükümet gibi kadın tabirinin karşılığıdır.

  modellikten önce sekreterlik, fast food işçiliği, tarım işçiliği, manav tezgahtarlığı gibi işler yapan lynn, hayatının bir döneminde 30 kiloya yakın bir kilo kaybı yaşıyor bilinçli olarak ancak sağlığı bozulduktan sonra bir daha mı geleceğim yahu dünyaya deyip geri alıyor kilolarını. kendisi, umarız yenil nesil fizik ve vücut ölçüsü anlayışlarını tokatlar, yıkar, sırtını kütürdetir. bu potansiyele sahip çünkü.

  bu kiloya rağmen bu kadar kadınsı ve seksi olmasının sebepleri ortalama üstü boyu, sıkı yapılı vücudu ve bu kilosuna rağmen ince yapılı duran suratı. bu surat o kilo ile orantılı olarak şişse kızımız poğaça suratlı olur çünkü. iyi ki değil. çok güzel çok süper çok fena...*

  yıldızı parlasın!
  instagram adresi
 • obez sınıf ı kategorisindeki insandır.

  obezite üstüne yazılan çizilen herşey boş zaten. hep bunlar sıfır beden mankenlerin işi. günümüz güzellik algıları zaten hep victoria's secret lobisi yüzünden.

  viral ve bakteriyel hastalıklar dışında eğer kalıtsal bir hastalığınız yoksa ortaya çıkan hastalıkların bir çoğunun sebebi stres ve yanlış beslenmedir.
 • (bkz: yarmagül)