şükela:  tümü | bugün soru sor
  • besiktas'taki en güzel manzaraya sahip, issiz(fazla bilinmediginden olsa gerek) mekanlardan biridir. dekorlari yemek yerken alip götürür insani.
  • harika bir mekan, on numara manzara, (beşiktaş'ta olmasına bağlıyorum) rezalet yönetim. buradaki garsonlar bile sıkışıklık olduğunda "biz de farkındayız böyle olmaz" tribine girmişlerdi, yani ben son 3 sene içinde birkaç defa buna şahit oldum.

bunun dışında burada wifi her zaman ya iptaldir ya da "limited". belki de mekan sahibi "şimdi iki çay içip internetimi kullanacaklar" gibi bir küçük hesap içinde, bilemeyiz tabi.
  • yıllardır beşiktaş’ın en oturulup bir çay çorba içilesi mekânıdır. (cümle devrik mi ne)
    tek zulmü erken kapanmasıdır. her 4 ziyaretimin 1’inde onur ünlü ya da tayfasından birini muhakkak bir köşede görürüm.
  • dışarısında oturuyorsanız güzel bir manzara eşliğinde uygun fiyatlı (nispeten) seçeneklerle muhabbetinizi edebiliyorsunuz.

fakat benim asıl sevdiğim kısım mekanın iç tarafı. orta alanda dörtlü konulmuş booth şeklindeki masalar, mekanın dört bir tarafındaki retro dekorlar; hepsi sizi oakley, utah’da yol kenarındaki bir dinerda oturuyormuş gibi hissettiriyor.

sürekli olarak arkadaşlarımla gitsem de arada tek başıma gidip en köşe masada kahvemi yudumlayıp düşünmeyi çok severim.

ek bir bilgi olarak sahibinin rizeli olduğunu öğrenmiştim.

umarım hep yerinde kalırsın taraça.