şükela:  tümü | bugün
  • yuh mk adam bu görüntüleri izlese kahrından pencereden atlardı. tam suç üstü yapılmış.
  • yalan bunların karakteri olmuş
  • ligimizde alası yaşanmış olayları bir nebze olsun görmeyen, at gözlüklü, tribününde adam öldürülen (bkz: cihat aktaş) beyinsizlerin tepki gösterdiği açıklamadır.
    hepiniz çok duyarlısınız amına koyayım, yapmacık fair play ruhunuzu sikeyim. "siz sahaya girince oo biz girince auv" öyle mi amına koyduğumun çifte standartlı faşist ibneleri? hakikaten işkembesizlik örneğisiniz.
  • ülkede terör estirip, polis arabaları çeviren benzinlik yakan kancıkların laf üzerinden beşiktaş'a laf atmaya çalıştığı açıklamadır. katili belli olan ve şu anda hapiste olan bir orospu çocuğu için kalkıp tüm camiaya laf sokup küfür eder orospu çocukları. nerde kendi stadını yakan, polis arabası deviren, benzinlik yakan piçler desen bana ne der ama yavşak yavşak.

    işte bunun gibi şerefsiz, ahlaksız, haysiyetsiz, orospu çocukları sporda şiddetin sebebidir. kalkar tahrik eder, küfür eder, saldırır sonra küsküyü yediğinde oturup ağlar. delikanlılıkları bu kadardır. herkesi kendi gibi askerlik çağında delikanlı zanneder de anca elindeki klavyede. bu zamana kadar spor müsabakalrında ölen ne kadar insan varsa, sebebi bunun gibi bahanelerde yaşayan anasının amından çıkıp zerre eğitim almamış çocuklar yüzündendir. sokağa salınıp arkasına bakmayan anaların babaların eseridir böyle aptal çocuklar.

    sonra bu çocuklar büyür, saçma sapan yerlerde başkan sıfatı kazanır, sonra da kendilerini adam zannederler.