şükela:  tümü | bugün
  • bir spor sitesi.
    iddaa tahminleri ve güncel haberleri ile sürekli yenileyen ve aradığınızı bulabileceğiniz bir ortam.
  • google da rastgele karşıma çıkan site. haberleri güzel fakat sıradan. yani çoğu yerde bulunabilecek haberler. fakat iddaa tahmini yapan arkadaşlar emek veriyor belli. buradaki yorumları tek tek okumadan iddaa yapmıyorum son zamanlarda.
  • tahmin ve haber yazan yazarlarının hepsini oyalayan ve en sonunda paralarını ödemeyerek dolandıran bir patrona sahip olan, uzak durulması gereken site.

adam yurt dışında yaşadığı için bir şey de yapılamıyor. eğer size de bir gün yazarlık teklifi gelirse sakın bulaşmayın, feci profesyonel kandırıcı.
  • editörleri ekşi sözlük iş ağı başlığını kullanarak seçen bir adet dolandırıcı patrona sahip site. ücret ödememek için çeşit çeşit bahaneler bulabiliyor site sahibi. sizin yazar olarak verdiğiniz emekler de boşa gidiyor tabi. ha iddaa tahminleri konusuna gelince de profesyonel kişiler yapmıyor tahminleri. ben kendi tahminlerime güvenip iddaa oynamıyorum siz nasıl o yazılara güvenerek oynarsınız aq*
  • mağdurlarından biri olduğum site. nba tahminleri konusunda iyi bir yüzde tutturmama rağmen 2 aylık alacağımı vermemiş, bir de utanmadan yeni sezonda ödemelerin çözüleceğini ve gitmemem gerektiğini iddia etmiştir sahibi. şu anda da kesinlikle ulaşılamıyor kendisine.

buradan size özel mesaj atan kişiler de haliyle yardımcı olmamaktalar. kesinlikle uzak durun vaktinize yazık!

edit: site patlamış, beter olsunlar.