şükela:  tümü | bugün
  • "elektronik ticaretin düzenlenmesi hakkında kanun" başlığı altında 1 mayısta yürürlüğe girmiş ve izinsiz olarak ticari mesaj ve arama yasağı getirilmiş olmasına rağmen, bu tesis benim iznim dışında telefonumu arayarak kendi promosyon ve reklamlarını yapmaya çalışmıştır. kendilerine telefonumu nereden aldıklarına dair bir soru yönelttiğimde ise klasik olarak "tesisimize gelen müşterilerimiz sizi referans olarak vermişlerdir" cevabını verdiler. zannetmiyorum ki hiçbir arkadaşım taraklı termal tesisleri'ne gitsin ve üşenmeden benim numaramı referans olarak versin. yasak hakkında kendilerini bilgilendirmem ve bir daha beni arayıp rahatsız etmeleri durumunda şikayette bulunacağımı söylediğim an ise sistemden numaramı sileceklerini söylediler. bu şekilde bir yasağın çıkmış olmasına rağmen, hala insanları rahatsız etmeye devam eden bu kuruluş hakkında olumlu bir şey söylemek çok zor. ben de buradan kendilerine dair olumsuz referansımı belirtmiş oluyorum. umarım okursunuz.
  • büyük vurgun yaparak bir sürü insanı dolandırmışlardır. 2014 yılında faliyete geçilecek denilmesine rağmen hala bitirilmemiş etapları bulunmaktadır. insanları inşaatın içinde oturtarak biz bitirdik diyebilecek kadar pişkin ve üçkağıtçıdırlar. bir sürü insanın ahını almışlardır. inşallah aldıkları paralara boğazlarında kalır.

uzak durulası devremülk projesidir. insanların paralarını alıp sözlerini tutmayan mafyavari tiplerin sahibi olduğu bir termal tesistir. uzak durulası...
  • bugünn baktık almayı düşünüyoruz fakat dolandırıcılık vb çok korktuk lütfen yeşillendirin
  • devremülk alınacak güzel yerlerden biri. aldık ve kullanıyoruz. hizmet güzel.

ayrıca şu videoda bahsedilmiştir. https://www.youtube.com/watch?v=3isxcul6aoo

taraklı termal tesisleri
    (bkz: taraklı)
    (bkz: çubuk gölü değirmenleri)
    (bkz: göynük tarihi zafer kulesi)