• eskiden stvde yayınlanan şu sıralar vcd leri her yerde bulunan yerli yapım tweenies

tarçın
    gülçin
    nalçın
    yalçın
    (bkz: kakule)
  • tarçın'ın arkadaşları gülçin, nurçin ve yalçın'ı ister misin tanımayı kakuleyi narçın'ı... diye devam eden insanı delirtebilecek derecede saçma şey. acaba diyorum a clockwork orange filminde alex e bu şeyi izletseler nasıl bir insana dönüşürdü? çok merak ediyorum.
  • kalitesi, sıcacık esprileri ve büyüleyici atmosferiyle dikkat çeken efsanevi kukla şov. tarçın ve kakule arasındaki gerilimli anları ve tarçın ve sarışın kız arasındaki yakınlaşmayı unutmak mümkün değil.

http://www.youtube.com/watch?v=akyjno7l3r4*
  • izlemediğimden emin olmama rağmen şarkısı aklımdan çıkaramadığım program. eser için buradan , copy-paste olmayan sözleri için buradan buyrun :

tarçın'ın arkadaşları gülçin nurçin ve yalçını
    ister misin tanımayı kakule'yi tarçın'ı
    elmır onlara gelince çocuklar sevinince
    tarçın sana gülümser ne bilmek istersin der

bir tohum filizlenir serpilir çiçek açar
    sırlar açığa çıkar ve meraklanır çocuklar (x2)

çın çın çın çın çın çık ortaya tarçın
  • solda görmemle cingılı kulağıma çalınan stv şaheseri. o değil de kakule ne amk?
  • tarçının arkadaşları gülçin nurçin ve yalçındır.
  • türk televizyon tarihinin en akılda kalıcı şarkılarından birine sahip çocuk programı. üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala ezberimde ve en olmadık zamanlarda kendimi o şarkıyı mırıldanırken buluyorum. lanet gibi bir şey sakın dinlemeyin.
  • dünyanın en igrenc papağanına sahip kukla film. o papağanı lav silahiyla yakmak istiyorum.
  • ilk denk geldiğimde, evdeki tarçının tamamını çöpe atmama neden olan tanımlanamayan şey. *

sayesinde sütlaçlarım öksüz kaldı.
hesabın var mı? giriş yap