şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük yazarı.
  • tek bir entry'sini * okudum az önce.

çok etrafından dönecek halim yok, götümü sağlama alacak şekle sokup söyleyeyim hemen; bence çok akıllı biri değil. sağda solda öyle bir iddiayla gezmesin diye uyarıyorum.
  • hangi fikirden, hangi partiden olursa olsun ülkedeki vicdan sahibi herkesin ciğerinin yandığı bir günde terör saldırısı olsa da akp'ye laf soksak gibi bir başlık açarak bu içimizi yakan acıyı da siyasete bulaştırıp çok sevdiği akp'si için bir savunma teşebbüsüne dönüştürmeye çalışmış sözlük yazarı, vatan uğrunda can veren 26 çocuk için hiç bir şey hissetmediği ve bütün derdinin "ulan kahretsin, şimdi akp'ye laf sokanlar olacak, dur şimdiden cevabını vereyim" gibi küçük hesaplar üzerine olduğu o kadar bariz ki, allah ıslah etsin kendisini...
  • tek derdinin akp yi savunmak olduğuna, tek bir entry (bkz: #25807010) okuyarak insanlar hakkında ahkam kesebilecek kadar akli melekelerini yitirmiş andavallar tarafından kanaat getirilmiş.

hayatta en son yapacağı şey herhangi bir partinin bayraktarlığıdır. bunu anlaman için, bak sol tarafına bir şey yapmışlar. hayvan ara yazıyor üstünde. tıklayınca açılıyor pıt diye. orada "yazarı" yazıyor ve karşısında bir boşluk var. işte o boşluğa tareek yazıyorsun ve sonra hayvanlar gibi ara butonuna tıklıyorsun. sonra bu tareek nickli adamın yazdıkları çıkıyor. onları okuyorsun işte aklının erdiğince. gerizekalıya anlatır gibi anlattım evet. ama kimle muhatap olduğumun da farkındayım.
  • tanım : kelimenin gerçek anlamıyla değerlendirince "sokak ortasına sıçma" eylemini yapmayacak bir sözlük yazarı

hani bazı hayvanlar vardır, sokak ortasına sıçar sonra etrafındaki insanlardan tepki gördüğünde tepinip üstünü örtmeye çalışır, bir de bunların insan soyları vardır ki andaval, gerizekalı falan diye gürültü edip "yok aslında ben ortalık yere sıçmam" babında laflarla marifetlerinin üstünü örtmeye çalışırlar

ayrıca, ülke olarak şu içine düştüğümüz rezil durumda her siyasi parti bu vebali taşımaktadır, dahası demokrasiyle yönetiliyorsak ve işlerin çözüm yolu padişahın huzuruna çıkmak değil de siyasetse, insanlar her partiye sövmekte özgürdür, bu tepkilere kıt zeka ürünü ironilerle sataşıp etrafa "bu işler akp'yi eleştirmekle olmaz" edebiyatı kusmanın ciddiye alınacak tarafı yoktur
  • yazdıklarının ciddiye alınacak bir tarafı olmamasına rağmen, nedense bazı "dikkat kesilin tespit sıçtımcılar" tarafından çok ciddiye alınmıştır.
  • " farkına varalım ki, beşiğini xvii. yüzyıl avrupasının salladığı bilim yanıltıcıdır. çünkü bilim hiçbir veçhesiyle tefekkürün mahsulü değil; türklük karşısında sadece bir infialdir."
  • müslüman olmayan türk olamaz diyen halis mulis anadolu çomarı.

not:müslümanım.
  • bir ülkücü sevdim adlı grup ötüken eserini yorumlayan insan. tınısı, sesi ve insanı hüzne gark eden ince yeteneği ile alanında bir diva! cem adrian misali dünyada eşi bulunmaz bir aseksüel ses! daha ileri gidemiyorum, çünkü korkum buradan yeni bir turkishmusic.org'daki sezen aksu tartışması ortaya çıkabilir. kelimelerime son verirken gülümsemelerime engel olamadığımı belirtmek isterim.

öyle güzel şiir okuyor yani gerisini siz düşünün!
  • çaylak onay listesindeki hareketlenmeden sonra başımıza bir bela geleceği belliydi zaten. sözlük gitgide enteresan bir yer olmaya başlıyor. bugün yazarın tekinden bir özel mesaj aldım. "sesiniz çok güzel sizinle tanışmak istiyorum" filan gibisinden. sonra "benim sesimi dinlemiş olmanız imkansız kaldı ki ben erkeğim." diye cevap gönderdim. yalnız bu yazarın başına vurmuş olacak ki; "benim için cinsiyetiniz önemli değil" diye mesaj attı. homofobik biri olduğumdan mesaj atan arkadaşı direk engelledim. şimdi de gelmiş buraya salça olmuş. kardeşim sözlüğe hangi amaçlarla geldiğin tabii ki beni ilgilendirmez lakin, gidin gizli ve bastırılmış duygularınızı başka ortamlarda başka insanlarla yaşayın.