şükela:  tümü | bugün
 • mahalle yanarken orospu saçını tararmış.

  --- spoiler ---

  evet soğukmuş hakkaten. @silivri
  --- spoiler ---
 • oturmuş bi dünya yazmış ,ulan napak fişi çekip kapatak mı ülkeyi ? buda gececek inşallah her kötü şey gibi ve devam edecez birkezde yapıcı olun lan birkezde çıkın deyin ki ne yapabiliriz birlik olup şu durumda olumlu olun makina gibisiniz otomatik atıyorsunuz
 • güzel ülkemin ekonomik durumu da ortadayken, bireysel karantina tavsiye edecek kadar milletinden emin fakat kanal istanbul için milletinin aksine hareket eden, bu yol için bu ortamda dahi sessiz sedasız iş çevirmeye çalışanların işidir.

  bugün küresel salgın ile mücadele adına, olası istanbul depremiyle mücadele etmek adına ekonomik tedbirler ve ben yaptım olacak kanalcıları;

  hiç şaşırtmıyor fakat hala üzüyorsunuz.
  para >can

  edit: işin daha da kötü tarafı liyakat da "tavan" olduğundan ekonomik anlamda daha da zarar verdiğinizi görmüyor, bilemiyorsunuz. varsa yoksa bugün, peki ya yarına nasıl zarar veriyorsunuz ?
 • ülkenin geleceği içindir. ülkemizin geleceği için yapıyorlar bunları. her yıl egonomimize para girecek ganal istanbul'la birlikte. gemiler geçecek biz kazanacağız. sen yazarken sözlükte sessizce gemiler kalkacak kanaldan gizlice, kapişş?
 • asıl fırsatçı bunlar. uzaklarda aramasınlar, aynaya baksalar görecekler.
 • (bkz: #104204343)

  adama bak yahu... yapici olun, ne yapabiliriz deyin demis.

  millet gotunu yirtiyor ne yapabiliriz nasil tasarruf edebiliriz diye. ummetin reyizi kanal asagi, hasta garantisi yukari, vergi ve fatura odemeleri online olabilir saga diye alalade tas tas geciyor. 40 milyar suriyeliye harcayan ummetin lideri 15 milyar ayirabiliyor ulkesine, o da patron tayfasina. konut indirimi veriyor, ucak biletinde vergi indiriyor cozum olarak ama otv koklemenin yollarini yapiyor bir yandan. biz yapici olalim da, yoneticiler de beyin kullanarak hareket etmeyi ogrensin azicik. osmanli osmanli olacagiz dediler, harbiden halka osmanli muamalesi yapiyorlar.

  allahim delirecegim
 • #104204343 millete akıl veriyor bir de bit yavrusu!

  birlik olma günüymüş!

  gün birlik olma günüyken kanal istanbul diye yırtınan, vatandaşın olası zararlarını karşılamak için harcanması gereken bedeli inşaat ağalarına peşkeş çeken de babam tabii!

  şu açık mert korkusuz çocukları olmasa ne yapardı aqp çok merak ediyorum!

  virüsün hepinizi tarihten silmesi dileğiyle!
 • gundem degistirme cabasidir sadece. kriz + corona insanlarin canina okudu akp'liler dahil toplumun genelinde huzursuzluk ve gelecek korkusu var ve haliyle iktidari sorumlu tutuyorlar. birileri reis'i fena gazliyor yine, soyle uber proje, boyle super proje diye ama ellerinde fena patlar, siyasi intihar olur akp icin.