şükela:  tümü | bugün
  • arşivlerini açma konusunda istekli olduğu düşünülebilir.
  • eveleyip gevelemenin gereği yok, otele verecek parası olmadığı için sur içinde sevişen fakirdir.
  • pek nickaltı girmem ama bu şahıs çok çok iyi bir yazar. gayet doğru analizleri var.
  • nelyubov entrysi ile fark ettiğim ve şu anda (benim için) ekşi sözlükte en iyi analizleri yapan yazardır. film incelemelerinin yanı sıra bazen sol tarafta gündem olan popüler ve çirkin ekşi sözlük başlıklarının altına da mükemmel incelemeler yapabilmesi ile değerini bir hayli artırıyor. toplumun içine yapışma derecesinde yerleştiği için artık nedeni yok zannedilen basit olguların (bahsettiğimiz popüler ve çirkin başlıkların) ardındaki kompleks süreci çok iyi okuyabiliyor. benim için bu tarz insanlar ifşa edicidirler, aydınlanma yolunda önemleri büyüktür.

umarım buralardan erken kaçmaz.
  • sozlugun en kaliteli yazarlarindan.
  • (bkz: iyi seviştiği düşünülen yazarlar)

iyi yazıyor da kim okuyacak? biz sadece yok etmek isteriz çünkü yok etmenin tadını alamamışızdır. bu tadı almış kişileri en başta yok etmek isteriz çünkü onları çok ama çok kıskanırız.
  • çok güzel yazdığını düşündüğüm sosyolog yazar. gördüğüm kadarıyla bol fuko okumuş :) bir meslektaş olarak enerjisini ve azmini takdir ediyorum. ne zaman sözlükte bir konu hakkında bir çift söz söylemek istesem ne gereği var? diye düşünüp yazmıyorum. kendisine böyle düşünmeyip, güzel entrylerinden sözlüğü mahrum bırakmadığı için kendi adıma teşekkür ederim.
  • okumaktan en çok keyif aldığım yazar. senin gibilere bu sözlüğün ve bu toplumun çok ihtiyacı var.

yaşa, var ol tarihsel bulgular ışığında sevişen adam...
  • yaklaşık 4-5 gün önce yazılarının farkına vardığım ve okumaktan müthiş keyif aldığım yazardır. öyle ki bu 4-5 günde tüm entrylerine ve dahi favorilerine* göz atmış bulunmaktayım.
    kizlarsoruyor.com'dan hallice bir mecra haline gelmiş ve artık başlıklara neredeyse hiç bakmadan yalnızca takip ettiklerimin entrylerini okur olduğum şu yalan sözlükte ihtiyacımız var böyle yazarlara.
    yazsın okuyalım efenim.
    thanks for all the fish.
  • gerçek bir ekşi sözlük değeri üstadımız yazar. entrylerini okumak zevkli ve ufuk açıcıdır. çok yaşa tarihsel bulgular ışığında sevişen adam.