şükela:  tümü | bugün
  • rivayet odur ki, adem'le havva cinsel organlarinin ne ise yarayacagini bilmezken (ne hikmetse) yaprakla ortmeyi akil ederler. yapraklar zamanla kirlenir... sonra havva'nin baskisiyla yikanir. nerede kurutulacagi dusunulurken, havva ademin onundeki uzantinin kendi onundeki girintiye tutturulmasini, yapraklarin da burada asilarak kurutulmasini onerir... yapraklari asarlar... ongorulmeyen sey bir arinin ikisinden birini kicindan sokmasidir... ilk cinsel iliskinin safahati budur...
  • anlatacak kimsesi olmadığından adem için pek bi anlam taşımayan ilişki.
  • havva'nın ademin eline tutuşturduğu yasaklı elma, ilk cinsel deneyimin habercisidir. burada elmanın yasaklı oluşuyla "ota boka lüzumsuz yasaklar koyma" eyleminin de ilk tezahürü yaşanmış olup, cinselliğin de pek öyle zırt pırt, dağda bayırda yaşanamayacağı belirtilmiştir.

elma alış ve yeme sekanslarının ardından cinsel birleşme yaşanacak olduğunu bilen tanrı, tam o anda havva ile adem oğlumuzun notunu oracıkta vermiş ve biz tüm dünyadaki insan evlatları da onların yedikleri bu bokun ceremelerini çekmekteyizdir. allah belalarını versin diyorum, başka da bir şey demiyorum.
  • ne iyi olurdu yaw videoya çekilseydi (olsaydı mesela o zamanlar). acaba o zamanlar ne biliyolardı cinsellik hakkında, pozlar,muamele falan.
    töbe töbe, çarpılmayalım sonra. yukardan şimdi bize bakıp;

adem - bak havva bak, aşağıdakiler aşmış olayı, bak neler yapıyolar bak.
    havva - ya adem bak elemanların mala, aşarlar tabi. senin kapı koluyla o kadar havaya girebildim ben zamanında.
    adem - yaw havva, benim moralimi bozacağına şu hatunun yaptığı şeylere bak da ders al biraz. akşama bakacam iyi öğrenmişmisin dersini.
    diye konuşurlarmış şimdi bunlar.
  • adem - havva dusundum de tarihe gectik sanırım
    havva - kabil*senden değil desem

(bkz: tarihte ilk namus cinayeti)
  • bilinen ilk cinsel ilişki bir dinozorun bir eşeği bayıra karşı kaşımasıdır.
  • -evlenmeden asla olmaz adem, ailemden iste beni önce
    -kafayı mı yedin kızım, bizden başka biri mi var dünyada, salak? uzan bakiiim...delirtme...
    -böhüüüüü senin bana hiç saygın kalmadı abaza adem hiç... böhüüüüüü
  • çok kıvrılmalı sarılma. allah çarpsın..
  • muhtemelen ilk insandan önce ilk cinin sayesinde gerçekleşen ilişkidir. tabii cinler cinsel ilişkilerde bulunuyorlarsa.
  • ....sex....
    adem: ili$kimiz cok monotonla$tı
    havva: sıkıysa ayrıl
    adem: nerde kalmı$tık
    ....sex....