şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'de galatasaray ve eskisehirspor formalariyla ciktigi 115 macta hic golü olmamasi ve sadece 1 asist yapabilmesi durumudur,tek kelime ile kepazeliktir.bu maclarin icinde türkiye kupasi,sampiyonlar ligi,süper lig,birinci lig ve birinci lig play-off yükselme maclari dahil..

gelmeden önce takildigi almanya'da da durum farkli degil. almanya 2.ligi,dfb pokal maclarinda da hic bir golü veya asisti yok..

cocukluk yillarinda 14-15 yas takimlarindaki durumlarini bilmiyorum fakat profesyonel oldugu yastan itibaren adamin kariyerindeki son 11-12 yilda genel toplamda sadece 1 asisti var(o da türkiye kupasinda fakat hangi takima karsi yaptigini bulamadim).

bu adam an itibari ile 27 yasinda profesyonel bir futbolcu ve galatasaray'dan yillik 6 trilyon kazanmaya devam ediyor.türkiye'de ve almanya'da profesyonel futbolculuk yapan bu sahsin kasasinda onlarca trilyon para var ve karsiliginda sadece tek bir asisti var.

simdi soruyorum.

bu yöneticiler kör mü? kör degillerse matematik mi bilmiyorlar ? her ikisi de degilse bizimle dalga mi geciyorlar ?

tarik kardesim sen yolunu bulmussun helal olsun ama insanda biraz utanma olur ikinci-ücüncü lig bekleri bile kendilerini gelistirip sagdan soldan orta yapip asist yapmaya,sut atip gol atmaya basladilar ama senin koskoca! kariyerinde tek golün yok ve sadece bir sikindirik kupa macinda bir asistin var.bir insanin tüm kariyeri tek asistle biter mi lan? ben senin futbolcu olduguna inanmiyorum,kesin bi karisiklik oldu.(havalimanlarini dolduran taraftarlardan biri araya kaynamis olabilir)

evet tarik söz sende..

lütfen bize acikla, kimsin sen ?

not:ayni mevkide oynayan türkiye'de dalga gecilme rekoru kiran sabri reyizin 23 gol 52 asisti var ve hala catir catir oynuyor tekrar milli takima bile yükseldi.hey yavrum hey..