şükela:  tümü | bugün
  • yıllarca bu adamla makara yaptınız ama genetikmiş durum. çok ayıp olmuş.

http://www.haberturk.com/…onuk-oldu-1826319-magazin
  • çok şükür bugünde utandıran şov.
  • bana yıllar öncesi yolda yürürken karşıma çıkan unexpected tarık mengüç anımı hatırlatan şovdur.

semt kasımpaşa. arkadaşlarımla okulu kırmış havanın kararmasına yakın internet cafeden çıkmıştık. ters istikametlere kapan koyulmaya yeni yeni başlandığı zamanlar. insanlar her zaman kullandığı yollara giremiyor ve sudan çıkmış balığa dönmüş. sigarayı yaktım, eve gitmeden iki tüttüreyim diyorum. önümdeki takside hararetli bir tartışma var, taksici abi devam edersem lastikler patlar diyor. arkada yüzünü seçemediğim bir adam da yalan kardeşim onlar lastik falan patlamaz bu taraftan gitmemiz lazım, acelem var patlarsa lastiğin parasını ben veririm diye bağırıyor. kemiksiz on dakika tartıştılar, taksici abi dayanamayıp yüklendi gaza. ön lastikler kapana takıldığı gibi patladı haliyle. ikisi de sinirle araçtan indi, arkadaki adamı görür görmez tanıdım. kendisi tahmin edeceğiniz üzere tarık mengüç idi. o günden beri bu adam benim için, lastiklerin dik duran 15 -20 santimlik demir parçalarının üzerinden bir şey olmamış gibi geçebileceğine inanan bir adamdır. anlatınca komik olmadı galiba ama yaşadığım zaman kısa süreli bir stun yemiştim, dilim tutuldu bu üstün zeka karşısında.

sorun genetik mi bilmiyorum ama çocuk yetiştirmek için insanların ehliyet alması gerektiğine inanıyorum.

ekleme: lastiklerin parasını verdi.
    ekleme2: tarık bey bu entry'i hasbelkader okursanız alınmayın lütfen, yıllardır hatırladıkça gülüyorum.