şükela:  tümü | bugün
  • az önce orhan ayhan'la şöyle bir diyaloğa girmiş kişi.

- tarık, sen bu arada adının anlamını biliyor musun?
    - yok bilmiyorum...
    - bak tarık yol gösteren demek... solak da osmanlı padişahlarının bilmemnesine denir...
    - hmmm, çok anlamlıymış...
    - allah sana uzun ömürler versin...

(bkz: bu ne be)
  • "dıı hiiid hantaaa" deyişine hasta olduğum adam. ayrıca ceyhun adında azeri bir kick boksçusu vardı ve düzenlediği her organizasyonun ilk maçında ceyhun'u turnuvanın en baba adamına bir temiz dövdürürdü. turnuvanın en baba adamı ceyhun'u 3 dakikada pestil ettikten sonra gövde gösterisine başlar, garibim ceyhun'da şark bülbülü'nde ki mazlum gibi rinkten 3-4 kişi eşliğinde ayrılırdı.
  • son haftalarda show tv'de düzenledigi maclar yayınlanan, önümüzde ki günlerde istanbul'da maclar düzenleyecek olan dövüs sporları organizatörü, menajeri.
    anladıgım kadarıyla avustralya'da yasadıgından türkiye'yi biraz unutmus veya takip edememis. orhan ayhan'ın yanında yorum yaptıgı bir mac yayınından:
    oa: evet sayın seyirciler 2. raunt sona erdi. oyuncular köselerine gittiler. ve güzel bir kızımız ringe cıkıyor. 3. raunt güzeli bu.
    ts: iste orhan abi dövüse ara veriliyor ama show durmuyor, kameralar köselere gidiyor, taktikleri konusmaları seyircilere yansıtıyor. arkada ısıklı gösteriler, sisler var. cok güzel kızlar cıkıyor sahneye. insallah bunları istanbul'da düzenleyecegimiz organizasyonda da göreceksiniz. havai fisek gösterileri var orhan abi. vit vit vit, vit vit vit........
    isi ve cevresinde bulunan insanlar nedeniyle saygısızlık etmek, canını sıkmak istemem ama kardesim mehmet ali erbil'in programında bile 20 tane danscı kız var, ısık var, sis var. orman mı burası, papua yeni gine mi?
  • 13 mayis gecesi saba tumer ile "abla"li "yenge"li konusarak programi mahalle ici tassak muhabbetine ceviren kick box organizatoru. avustralya'da sayilan bir is adamiymis. saydim seni tarik solak. 1 2 3
  • şu otuz yılı aşmış ömrü hayatımda biraz insandan anlıyorsam şunu söyleyebilirm ki bu tarık solak eskimoya buz satar, öyle anasının gözü bir tip var adamda.

dövüş sporlarında her daim bir şaibe demeyelim ama bir soru işareti olur ama bu adamın organizasyonlarında şike bile diyemeyeceğimiz olaylar oluyor be kardeşim; al takke ver külah bu kadar mı aşikar olur.
  • fayyt namba fooo bitviiin da hedhantaa* 50 geyms 40 ov dem an dı vey of naekaaauat and patrik kuarteroooon* 50 geyms 40 ov dem an dı vey of naekaauat şeklinde sunuş yapan kişi. ancak geçenlerde yayınlanan maçlardan birinde dövüşçüler birbirlerine sarılmaya başlayıp işi sulandırınca, ikisini de diskalifiye etmeyi bildi. işini bildiğini tahmin ediyorum. orhan ayhan'la birlikte karikatür ikilisi oluşturuyorlar.
  • kendisi halis mulis türk nicko mcbrain'idir. saçlar da sarı olsa...
  • an itibariyle show tv de delilercesine ulayan(bildigin uuuuuu diye bagriyor adam) kendi adini tarik (bildiiin i ile) diye söyleyen,yemin ettik diye tisörtler hazirlatan çok ama çok garip kisilik..
  • 14 mayıs 2005 tarihinde istanbul'da düzenleyecegi dünya kick box sampiyonasını mehmet ali erbil sunacakmıs. haliyle danscı kızlar da var.
  • turk televizyonlarında aniden hortlayan dovu$ macları furyasının oncusudur..

1-2 yıl once..tarık solak'ın yeni yeni televizyonlarda boy gostermeye ba$ladıgı zamanlar..
    bir isim dola$ıyor ortada..adamın oyle bir reklamı yapılıyor ki;sanki,boyle bir adam varmı$,yeni cıkmamı$ ve yıllardır bu ulkede kick-boks turnuvaları duzenliyormu$ gibi..yok efendim;
    "tarık solak production", "bu bir tarık solak organizasyonudur"
    dedim "acaba bu adam cok unlu de ben mi tanımıyorum ulan bu adamı"..hemen 3-5 arkada$ıma sordum..

-abi tarık solak kim..
    +ne biliym kim lan..$arkıcı falan mı..
    -yok lan,dun tv de duydum..
    +bilmem duymadım bende.

bu i$te bir i$ var dedim..ortada bir isim dolanıyor fakat kimse tanımıyor..
    bir kac kere sundugu ve organizatorlugunu yaptıgı programı izliym dedim..ya arkada$ dayanılır gibi degil..ne mi yaptı tarık solak..
    3-5 tane sonucu onceden belli mac yaptırdı,show amaclı..hemen arkasından as oyuncusu olan gurkan ozkanı cıkardı sahneye,oyuncu olarak..kar$ısına birde yunan boksor.."yiyin lan birbirinizi" dedi turk seyircisi onunde..
    bunu bir yaptı,iki yaptı,uc yaptı..baktı bunuda artık yutmuyorlar..
    "ne yapsam,ne yapsam.." diye du$undu..ve..
    "ulan hep erkekler dovu$uyor,neden kızlar da dovu$mesin.."
    "tabi lan..yaparız bi model boxing..super olur.."
    yaptı bir model boxing..para icin her kılıga girebilecek 3-5 insan buldu.."yiyin lan birbirinizi" dedi..hedefi 12 den vurdu yine..bu sıralar suskun..bakalım yine neler planlıyor..hep birlikte bekleyip gorelim..