şükela:  tümü | bugün
  • üründül'den sonra gelmiş geçmiş en kötü futbol spikeri.

(bkz: 11 nisan 2012 borussia dortmund bayern münih maçı)
  • türk televizyonlarında gördüğüm en kötü spor yorumcusu değil. izleyicilere aktardığı bilgi açısından söylüyorum. en azından gol olmazsa maç berabere biter demiyor. lakin... lakin diksiyonu kötü. böyle sanki, çinçin'in bağrından kopmuş gelmiş, az dayılansan kafayı geçirecekmiş gibi bir konuşma tarzı var. bizim mahalleye gelse, dostlar kıraathanesinde şahane geyik çeviririz ama televizyon kariyeri en fazla eş dost torpiliyle edinilmiş bir geçici trt sözleşmesi olabilir.
  • zaten hic zevk vermeyen ispanya portekiz macina tuy dikmistir. trt nin mac yorumcularini tekrar tekrar gozden gecirmesi gerektigini hatirlatmistir.
  • zaten maç izlerken özcan deniz hissi yaratıyor konuşarak, bir de silva'ya "golünü de yaptı" diyerek iyice tiksindirdi yuro 2012 den. en sevdiği yorum girişi "daha önce de söyledim turnuvanın en..." seklindedir. urundul jr. seni.
  • ingilizce spikere geçmeme neden olan adam. sabahtan beri "çok zor artık" , "bitti artık" diye diye öldürdü ya.
  • sesi aşırı rahatsız eden adam.
  • şu an televizyonlarda yorumculuk yapan bir çok kişiden futbolu daha iyi bilen bence çok kaliteli bir yorumcu. hele hele ömer üründül veya hikmet karamanla kıyaslanması bile çok komiktir. kendisi eski ankaragücü futbolcusudur. yanılmıyorsam odtü mezunudur. yanılıyorsam bilkent mezunudur. ikisinden birinden mezun olduğuna eminim. bu yönüyle türkiye futbolundaki bir çok kişinin önüne geçer. trt hd deki bundesliga rehberi programında da yorumculuk yapar. bundesliga maçlarından önce yaptığı tahminler kendisine iddaa yorumcusu diyen kişilere göre çok daha yüksek oranla doğru çıkar. ilk kez yaptığı maç yorumculuğu içinde yaptığı bir dil sürçmesiyle yargılanmamalıdır.
  • dünya şampiyonasının muhtemelen içine sıçacak yorumcudur. götüm bile daha iyi yorum yapar dedirten cinstendir

biraz evvel şunu dedi : artık futbolda fizik çok önemli, fizik derken boy, pos, size ' ı kasdetmiyorum, çabukluk çabuk düşünme oyun zekası, bunlar o kadar ön plana çıkıyorki ..

(bkz: paradoks abi)
  • trt dünya kupası kadrosunda ali ece ile birlikte en iyi analizi yapan yorumcu. biraz genç ve eksikleri var elbet ama en azından futbolu bildiği çok açık. bu gibi adamların türk sporunda artması dileğiyle, bozulmadan, birilerinin adamı, şakşakçısı olmadan devam eder umarım.
  • nasıl yorumculuk yapıyor böyle bir diksiyonla anlamak zor. hadi eski büyük futbolcu olsa eyvallah da bu adam nerden çıktı da geldi bu noktaya bunu anlamak daha da zor.