şükela:  tümü | bugün
  • bir meczupun cemaatine verdiği sohbet esnasında sarfettiği söz. kuran'a göre bu adam şimdiye kadar müslümansa bile şu sözleri söylediği andan itibaren müslümanlıktan çıkmıştır. ne desem boş...

kaynak video
  • (bkz: senin de inandığın dinin de sülalenin de amk)
    neyse iyi oluyor böyle. kendi elleriyle bitiriyorlar sapık din anlayışlarını.
  • ben anasını bellemek farzdır zannediyordum.
  • ne kuran'da, ne hadislerde, ne rasulullah döneminde, ne de fıkıh kitaplarında böyle bir örnek ya da bilgi yok.

"elleriyle kitap yazıp, biraz para almak için: 'bu allah tarafındandır.' diyenlerin vay haline! vay o ellerinin yazdıklarından ötürü onlara! vay o kazandıkları vebal yüzünden onlara!"
    (bakara, 2/79)

(bkz: din uydurmak)
    (bkz: bu farz benim)
  • muhafazakar kesimin kulak vermesi gereken söylem. evet hocam kesinlikle farzdır. mallarından ve hatta gerekirse canlarından infak etmeleri gerekir. anam, babam, oğullarım, göğsü tomurcuk kızlarım, karım, dayım, kaynım hepsi sana feda olsun. aksini iddia eden kafirdir. bunu inkar eden fasık, küfürde kaldığı sürenin karesinin pi sayısı ile çarpımı kadar sene boyunca cehennemin yedinci katında cayır cayır yanacak, mercedes’lerin arkasında köpek gibi sürüklenecek ve götüne kazık sokulacaktır. yüce rabbülalemin bizi o dehşet günde koca götlü şeyhimizin ve ehli beytinin şefaatlerine mazhar kılsın. amen.
  • bir sekmede kölelik etmenin dini gereklilik olduğunu savunan konuşan sakal var diğer sekmede ise samsung'un katlanabilir tablet ve telefonlarıyla ilgili haber var. resmen sekmeler arasında zamanda yolculuk yapıyorum. bir sekmeyle diğeri arasında tam 1000 yıl var.
  • bence de.
    gidin hangi sikko tarikatın müridi iseniz ona ve ailesine kölelik yapın. yapın da ayak altında dolaşmayın amk herifleri.
  • köpeklere farzdır tabi ki diye katıldığım versus
  • öncelikle mağarada intikal edenlere selam ederim.

sonralıkla da klasik menzik sapkınlığı işte.