• gördüğünü, dinlediğini anlamayanlarca şirk propagandası zannnedilen halbuki tam tersi eleştiri içeren bir videodur.

"arapça aksanıyla türkçe konuşan garip bir adam" için (bkz: ali akın)
  • basbayağı alay ederek anlatılan bir hikaye. ama kabul etmek lazım, son 15 saniyeye kadar ben de anlamadım komikli hikaye mi yoksa hislenerek anlattığı bir hikaye mi diye. çünkü inanarak anlatan birisi de (örn. cükkeli ahmet) aynen bu şekilde anlatırdı.
  • doğrudur..

ayrıca hanım evliyalardan bir başka zaatında şuayib peygamber zamanında azraile terlik fırlatarak korkuttuğu anlatılır..

azrailin başına 6 dikiş atılmış, sonrasında 3 gün rapor almıştır.
  • allah umarım vardır. kesinlikle olmalı. sırf bu akıllarını kullanmayıp bi taraflarından din uyduranlara kendisine iftira atanlara en ağır cezayı vermesi için mutlaka olmalı.
    bunlara uyup bunların peşinden gidip yaradanın verdiği en büyük mucize olan akıl a ihanet ettikleri için tüm cemaat tarikat mensupları da en ağır şekilde cezalardırılmalı. islam hıristiyan budist yahudi hepsinde var akıl düşmanı sapıklar.

mutlaka olmalı yaratıcı mutlaka hesap sormalı.
  • " akıllılar hep kuşku içindeyken aptallar küstahça kendinden emindir. " bertrand russell
  • anlatırken sunucunun çık çıklarımından aslında eleştirel bir anlatım olduğunu görebilirsiniz, sonunda bunlara inanıyorlar ne kadar saçma bu şirktir eleştirisi gelmiştir. hikayeyi daha önce duymamıştım oldukça saçma, inanıyorlar saygı duymak lazım diye de geçiştirilemez dine en büyük şeyh uçmaz mürit uçurur türünden bu tür hikaye uyduranlar veriyor.
  • allah'ın en büyük 4 meleğinden bir tanesini dövdüğünü iddia eden şeyh. hakikaten müritler ne yapmışlarsa uçuruyorlar gencoları. ah peygamber'in kemikleri sızlıyor mudur acaba? ben ne dedim de bunlar ne yapıyorlar diye?
  • -mevzu da derin hani dinlemekte size kismet-
hesabın var mı? giriş yap