• başıma bir şey gelmeyecekse tarsüt marka paketli beyaz peynirini sevdiğim market. 40 liraydı.ben kaşarını da beğenmiştim..
  • şöyle malum sebep yani siyasi körlükten dolayı bok atıp duranlar uzak dursa da ürünleri hemen bitmeden bize kalsa dediğim market. mevcut yönetime büyük oranda muhalif bir yerleşkedeyim. ne zaman gidiyorum rafları boş, kasa önü kalabalık. madem öyle kötüyse uzak durun, gidin migrosta filan kazıklanın da ürünleri bize kalsın feryatları ya. zaten sınırlı sayıda var, o sınırı da zorlamayın.
  • görsel

şeriatla yönetilen market.
  • bu marketlerin açılmasının amacı nedir biri bana açıklasın?
    fiyatları desen ucuz değil, çeşit desen zaten bim marketin kopyası gibi,
    yani boş beleş işler ya. biraz istihdam olsun birazda hükümet bi şeyler yapıyor boş durmuyor görünsün diye mi açılmışlar anlamadım.
    ben denemek için sade tahin helvası ve fındık kreması aldım çok kötüydü.
    bim aynı fiyatlara daha kalitelisini satıyor.
    alışveriş yapılacak yer değil daha da girmem kapısından içeri.
  • buradan aldığım açılmamış paket 5kg baldo pirincin içi siyah kurt dolu. üretim tarihi nisan 2022, son tüketim nisan 2024.

leş gibi market.
  • dünyanın en lezzetsiz meyve barını satan market.

görsel

sıvı yağlarda da aynı üründe iki farklı fiyat var. sebebi ambalaj farkıymış...
  • süt ve süt ürünleri konusunda başarılı market.beyaz peynir ve özellikle kaşar peyniri fiyat performans ürünü.
  • ayranı allah affetsin mide bulandırıcı olan markettir. ayrıca sakın kuruyemiş alma gafletine düşmeyin, çoğu bayat ve kötü. bir kere ceviz aldım çöpe atmak zorunda kaldım.
  • şeker bulmanın petrol bulmakla eşdeğer olduğu market.
  • çakma halk marketi.

toz şeker her daim yok.
hesabın var mı? giriş yap