şükela:  tümü | bugün
2840 entry daha
  • hala 90larin ekmegini yiyen sarkici. hala ayni tarz kiyafetler, danslar, ayni ritmler. o kadar basit sarkilari var ki nerde olurum sana ve kis gunesi. hakikaten tarkan son 15 senedir nerede? tek bir adim ote gitmis degil.

best of'unun bazilarinin adlari soyle. dilli duduk, dudu, ay, hup, simarik, sikidim, kuzu kuzu. bir de simdi yolla diye bir sey cikarmis serdar ortac sandim kendini.
    olmeyen popularitesinin tek sebebi kendini halktan ve medyadan uzak tutan erisilmez imaji vermesidir.
  • son albümünü dinledikçe hüzünleniyorum,
    gözlerim doluyor, uzaklara dalıyorum... aklıma hep beynimi kemiren şu soru geliyor. "tarkaannnın son albümünden de istehieeer misiniz?" evet aynen böyle demişti migrosda ki kasiyer. ben de mal gibi gittim 20 liramı bu albüme yatırıp çöpe attım.

(bkz: 20 tl ile yapılabilecek güzel şeyler)
  • parayı daha fazla nasıl götürürüm derdine düşmüş kişi. insanoğlu doymuyor mına koyim.

milleti fizy'e turkcell'e muhtaç etmek ne demek lan? ya arkadaş zaten albümün çöp, bir de daha fazla saygı kaybetmek için özel çaba sarf etmene ne gerek var? spotify'da şarkıların yok, youtube'da klibin.

zaten konserlerden milyonları götürüyorsun, yine götüreceksin bir ay içinde. hakkındır, al tabii de... bu kadar da gıcık edilmez bu insanlar yahu.

tarkancım sen değil freddie mercury gelse de geçmem turkcell'e...
  • son albümünün tamamını dinlemeyi az önce bitirdim. bu kadar bekletmenin sonucu bu olmamalıydı. gerçi fark etmez, adamın dibisin sonuçta. bir yedi yıl daha beklet, ne olur yani. sıkıntı yok.
  • öyle büyük bir adam ki piyasanın tamamen sanallaştığı,kimsenin albüm almadığı,hızlı tüketim çılgınlığının tavan yaptığı bir müzik endüstrisine girip bize yıllar önceki heyecanı yaşatan,koşarak albümünü aldıran,yazın geldiğini hissettiren büyük adam. kim ne derse desin albümü beğenilir beğenilmez fakat şu bir gerçek tarkan bizim ortak değerimiz. çok yaşa megastar.