• yeni albümü 10'un şarkılarını dinledim. 3 tane şarkısını ilk dinlemede bile fazlasıyla beğendim. 2-3 tane şarkısını da 100 kere dinlesem de beğeneceğimi sanmıyorum. kalan şarkıların da dinlendikçe kulağa hoş geleceğini, insanların beğeneceğini düşünüyorum.

acayipsin, ölürüm sana ve karma'nın yanında esamesi okunmaz onu da belirteyim.
  • gercekten cok sevdigim ve asiri hayrani oldugum bir sarkici olmasina ve 10 albumunu cok merak etmeme ragmen hala dinlemedigim ve spotify'a gelene kadar da dinlemeyecegim sarkici.
    (bkz: #59123632)

albumu sadece itunes ve google play'de satisa cikarip streaming olayina hic girmeseydi ok der parasini verip alirdim ama herkesi fizy denen seye mahkum etmesi -ki bu fizy turkiye disinda bi yerde calismiyor ve ben turkiye'de yasamiyorum- beni acayip irite etti. eminim bu konuda tarkan'i degil tarkan'i ve sarkilarini pazarlayanlari suclamak lazim ama buna izin veren de kendisi sonucta. birlik olmuslar yeni sarkilarini dinlyemememiz ve klibini goremememiz icin ellerinden geleni yapiyorlar resmen. "ulasilamazligin" boku nasil cirarilirin kaniti kendisi.
  • o kilip ne öyle! facia! sen tarkan'sın ya!
  • 90 lardan kalma klip.abartılı reklamlar
  • 1997'de donemin dunya stari ricky martin ile asik atan adam 20 yil sonra sibel can'in 1997'deki sarkilarina benzer sarkilari onumuze album diye koyuyorsa afedersin boyle isin icine tukururum ben.
  • bence tüm memleketlim insanında olan, vizyonlu başlayıp "yapalım bir şeyler, ne de olsa satıyor"la biten kariyer macerasının ruhuna kapılmış. gerçi albümü dinlemedim, pek çok insanın belirttiği gibi fizy vs ile uğraşamayacağım, spotify - youtube olsa neyse, ama klibi televizyon'da gördüm ve bir gündür hayal kırıklığım devam ediyor.

tabi bunda çok yakın zamanda rus bir grubun şu müthiş işiyle karşılaşmamın da etkisi var, buraya koyuyorum ki, özgün, kaliteli ve yenilikçi olmayı unutmuşlara kıyaslayıp beklenti ayarı yapacak bir örnek vermiş olalım.
  • albümünü turkcell'e sat tarkan'cığım oldu mu, spotify filan kullanan bizler dinleyemeyelim. illâ gidip turkcell'e de para verelim. hattâ şarkı klibini de sadece ve sadece fizy'de bir de ulusal müzik kanallarında yayınla, dijitalde başka hiçbir yerde izleyemeyelim. konser biletlerini de bence sadece turkcell kullananlara sat ki daha da faşist olasın, tamam mı? hattâ satmışken ruhunu da sat turkcell'e, fizy'ye - hem zaten albümde de ruh kalmamış.

sesini ve duruşunu her ne kadar 'genel' olarak beğensem de, şu 'özel'de yaptığın hareketler sebebiyle bir daha single'ını, albümünü satın alanı, dinleyeni siksinler, tamam mı? bu satırı da okurken, "auuvvv, bu ne biçim laf ama..." de mutlaka! "bundan sonra beni sadece turkcelliler sevsin, onlar dinlesin" de hattâ. adele filan salak zaten neden albümünü spotify'a koyuyor, klibini neden youtube'da yayınlıyor ki, değil mi?

sen bu muydun be tarkan? vah yavrum vah...
  • son albümünün iyi ya da kötü olmasından geçtim, fizy ve turkcell muhabbetinin acayip canımı sıktığı şarkıcı.
    albümünü "her yerde" dinleyebilmek için (çünkü 2017 yılındayız neden dinleyemeyelim ki), sırf kendisinin hatrına fizy indirdim lakin turkcelli olmadığım için yine dinleyemedim. yine kendisinin hatrına neredeyse cdsini alacaktım fakat sinirlendim ve bu basit, tüketiciyi zorlayan pazarlama taktiklerine yenilmemek için almadım.
    spotify'da seni bekliyoruz tarkancım, bu numaralar y kuşağına sökmez.
  • parayı daha fazla nasıl götürürüm derdine düşmüş kişi. insanoğlu doymuyor mına koyim.

milleti fizy'e turkcell'e muhtaç etmek ne demek lan? ya arkadaş zaten albümün çöp, bir de daha fazla saygı kaybetmek için özel çaba sarf etmene ne gerek var? spotify'da şarkıların yok, youtube'da klibin.

zaten konserlerden milyonları götürüyorsun, yine götüreceksin bir ay içinde. hakkındır, al tabii de... bu kadar da gıcık edilmez bu insanlar yahu.

tarkancım sen değil freddie mercury gelse de geçmem turkcell'e...
  • son albümünün tamamını dinlemeyi az önce bitirdim. bu kadar bekletmenin sonucu bu olmamalıydı. gerçi fark etmez, adamın dibisin sonuçta. bir yedi yıl daha beklet, ne olur yani. sıkıntı yok.
hesabın var mı? giriş yap